Mozilla värskendab Firefox 15, et parandada privaatses sirvimises esinevaid vigu

Mozilla on välja andnud Firefox 15 värskenduse, mis parandab vea, mis võimaldab “privaatse sirvimise” reĹľiimis kĂĽlastatud saite salvestada vahemälu (ajutine mälu).

Seetõttu on see teave kõigile kättesaadav, kui juurdepääs brauseri ajutisele ajutisele mälule, seades ohtu kasutaja privaatsuse – mida algselt kaitstaks funktsionaalsuse kasutamine.

Privaatse sirvimise režiim on mõeldud tagama kasutajatele, et programm ei salvesta aktiveerimisel nende veebibrauseri andmeid, kuid Mozilla brauseri uusimas versioonis, mis käivitati 25. augustil, ei täida see oma funktsiooni. täielikult.

Viga tähendab seda, et külastatud lehtede aadressid, juurdepääsetavad pildid, otsingutele vastavad terminid, paroolid ja küpsised salvestatakse isegi siis, kui see režiim on lubatud, ja need on nähtavad kellelegi, kes teostab brauseri vahemälu käsitsi kontrollimist, selgitab CNET.

Fond on probleemi tuvastanud ja pakkunud värskenduse – Firefox 15.0.1- jaoks, kuid selle installimine ei eemalda brauseri salvestatud sisu. Seetõttu on soovitatav, et kasutajad tĂĽhjendaksid sirvimisajaloo ja andmed pärast värskenduse installimist.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes