Mu telefon ei lĂĽlitu sisse! Mida teha

Mu telefon ei lĂĽlitu sisse! Mida teha

Kui olete kunagi peatunud ja mõelnud, miks mu rakk ei saanud elada, siis teage, et te pole üksi, mu sõber. Isegi kui olete Androidi seadme professionaal, võivad mõned olukorrad ületada teie võimalused ja peame vaid küsima, mida teha. Täna anname teile näpunäiteid ja lahendusi, millest on abi igal juhul.

Kas mobiiltelefon sai otsa?

See võib tunduda tobe, kuid see peaks olema esimene küsimus. Mõnikord veedate YouTube'is videote mängimisel või vaatamisel nii palju aega, et kui seade tagasi võtate, saab see otsa. Ühendage seade laadijaga ja veenduge, et seade on aku tühjenemise tõttu välja lülitatud. Ja pidage meeles, et mõnikord nõuab telefon enne sisse lülitamist mitu minutit laadimist.

madal androidpit aku 1

Seadmel võib olla ainult tühi aku, mitte tühja / ANDROIDPIT

Ekraan ei reageeri

Siin on veel üks võimalus: telefon töötab, kuid ekraan ei reageeri. Lihtsaim viis selle kontrollimiseks on toitenuppu all hoida, kuni seade välja lülitub. Kuulete käivitusheli või tunnete vibratsiooni. See tähendab, et teie seade töötab, kuid kui probleem püsib, on kõige parem suunata see remondiks spetsialiseeritud poodi.

Võite proovida nuppu vajutada sisse / välja nupp ja helitugevuse vähendamise nupp samaaegselt; kui ekraan endiselt töötab, kuvatakse teie seade Taastemenüü. Siis tee seda Kustuta andmed / lähtestage tehas seadme taastamiseks. Pidage meeles, et see protsess kustutab kõik teie seadmes olevad andmed ja vormindab selle, nagu oleks see just tehasest lahkunud. Seetõttu varundage oma andmed alati.

Kas see kukub või läheb märjaks?

See on üks levinumaid põhjuseid, miks telefon ei helista. Kui olete seadme hiljuti maha visanud või märjaks teinud, võib tõenäoliselt tekkida mitmeid probleeme. Kui seade püsib pikka aega märjana, võib see põhjustada näiteks lühise.

Seejärel järgige meie soovitatavaid juhiseid vees asuvate mobiiltelefonide kohta. Kui kukute alla ja telefoni ei saa uuesti sisse lülitada, viige see kiiresti vastavasse remonditeenindusse.

AndroidPIT-i kasutamine rikutud ekraaniga

Kas see kukub või läheb märjaks? Siit saate teada, kuidas oma seadet / AndroidPIT-i parandada

Kas paljud vead tähendavad, et minu telefon sureb?

Kui näete kummalist, aeglast või äkksurma, võib olla tarkvara probleem, mis nõuab püsivara asendamist.

Kõigepealt on vaja uurida samu sümptomeid, seejärel veenduge, et teie püsivara tuleb asendada. Meil on palju nutitelefonide ja tahvelarvutite mudeleid käsitlevaid AndroidPIT-i juhendeid ja õpetusi, mis aitavad teil teha seadme lähtestamise otse tehaseseadetele.

Androidpit Nexus 5 Bootloader 2

SĂĽsteemi puhastamisel saab vead ja krahhid parandada / AndroidPIT

Kui pĂĽsivara muutmine on teie jaoks keeruline, soovitame suunata teie seade spetsiaalse tehnilise abi saamiseks.

Kas aku on paistes või lekib?

Teine põhjus, miks teie mobiiltelefon ei lülitu sisse, võib olla see, et aku on aegunud või kulunud. Probleemid nende komponentidega tekivad tavaliselt aja jooksul, kuid need võivad ilmneda ka äkki, eriti kui need on pärast õnnetust paistes või lekivad.

Kui teie seadme tagakülge saab eemaldada, eemaldage, eemaldage ja asendage aku. Kuid kõigepealt veenduge, et lekke tekkimisel pole vedelik elektriahelat puutunud. Aku tuleb asendada uuega, mis vastab samadele tehnilistele tingimustele nagu eelmine, näiteks voolutugevus.

AndroidPIT Wet samsung galaxy S5 5220

Asendage seadme aku, kui seda näete / AndroidPIT-i kasutades

Kas teil on laadijaga probleeme?

Mõnikord võib väliseks probleemiks olla asjaolu, et seade ei lülitu sisse. Laadimiskaabel, USB-kaabel või pistikuadapter võivad kuluda ja põhjustada probleeme. Proovige kindlasti ka muid kaableid või adaptereid, muidugi muidugi ka muudes müügikohtades.

androidpit USB 12

Proovige telefoni laadida teise kaabli / AndroidPIT abil

Kas näete ainult tootja logoga ekraani?

Kui teie telefon on sisse lülitatud, kuid see ei lähe kaugemale saabas, st tootja nime kujutisega, leidis see meie mainitud tõrke bootloop. See tähendab, et teie seade on sisse lülitatud, kuid on probleemi tõttu samal ekraanil kinni.

Kui olete hiljuti värskendanud Androidi versiooni või installinud uue ROM-i, võib vahemälu ja andmete eraldamine vaheseinal tühjendada. Meil on mõned näpunäited ja õpetused, mis õpetavad seda puhastustööd tegema või a lähtestamine tehas.

AndroidPIT Moto X tühjendab vahemälu partitsiooni

Vahemälu või sektsiooni tühjendamine võib teie süsteemi / AndroidPIT-i seadet värskendada

Märkus: Kui teie seadmel on garantii, soovitame teil enne selle ise proovimist hankida ametlik hooldus.

Kas teil on kunagi olnud mobiiltelefoni, millele te ei tahtnud helistada? Mida teete probleemi lahendamiseks? Jäta siia kommentaar.

(tagToTranslate) ühendage mobiiltelefon (t) seade (t) märg (t) tilk (t) aku (t) probleem (t) remont (t) nutitelefon (t) ei lülitu sisse (t) nutitelefon katki (t) mobiil katki (t) ) lahter ei soovi helistada