Mudel 3: Tesla odavaim auto võib maksta 60 000 dollarit

Mudel 3: Tesla odavaim auto võib maksta 60 000 dollarit

Ă„sja “näitamise” lõpetanud uuel Model 3-l on kaks “kiudu”. Standard maksab 35 tuhat dollarit ja sellel on autonoomne aku umbes 350 kilomeetri pikkuse sõidu jaoks. Seejärel saate valida pikaajalise aku ja siin peate maksma veel 9 tuhat dollarit ehk kokku 44 tuhat dollarit.

Räägime väärtusest USA jaoks, mis, nagu ka teistes Tesla mudelites, ei muuda tõenäoliselt otse eurodesse konverteerimist, vaid Euroopa valuutas määratud ametlikku hinda – Portugalis on see tavaliselt 20–30% kõrgem.

Seda silmas pidades lisasime, et Tesla uue mudeli 3 baashinda saab tõsta selliste valikute abil nagu värv, rattad ja muud lisad, lisades vastavalt 1000, 1500 ja 5000 dollarit.

Kuigi mõlemad mudelid on varustatud Autopiloti riistvaraga – komplekt kaameraid, andureid ja radareid, pakub 5000 dollari suurune sĂĽsteemi kapitaalremondi versioon tehnoloogiaõigusi, mis hoiavad auto rajal, võimaldades tal möödasõitu teha, teelt väljasõiduteid jälgida ja ilma sekkumiseta parkida. autojuht.

Täielik autonoomne juhtimissüsteem, milles auto saab täielikult ise sõita, nõuab lisaks eelinstallitud Autopilot Enhanced versioonile vastutasuks veel 3000 dollarit.

Uue Portugali uue mudeli ja tellimistingimuste kohta saate teavet kohalikult Tesla veebisaidilt.