Mundfishi välja töötatud ettevõte Atomic Heart saab uue treileri ja tõotab tulla suurepärane!

Mundfishi välja töötatud ettevõte Atomic Heart saab uue treileri ja tõotab tulla suurepärane!

Allikas: IGNAllikas: IGN

Mundfishi staadioni Atomic Heart poolt välja töötatud väike haagis, mis sarnaneb mänguga BioShock, nimetati umbes kaks aastat tagasi ja seda kutsuti tol ajal isegi "Nõukogude BiosSock". Pealkiri on näidanud meile väga huvitavat funktsiooni.

Hoolimata headest ootustest, püsis see mäng pikka aega meediast eemal ja kahjuks pole pärast eelpool mainitud tutvustust rohkem avalikustatud. Pealkirja väljatöötamine pole teada, eriti selle avaldamise ajal.

Aatomikeskuses on IGN-i paljastatud mängumäng

Mundfishi väljatöötatud uue mängu vastu huvi tundvate mängijate rõõmustamiseks paljastas IGN hiljuti mängu mänguviisi. See video näitab head graafikat ja ägedat lahingut võõraste masinate vastu. D mängida treileris allpool:

Ilmselt on peategelasel, keda mängija kontrollib, mitmeid huvitavaid esemeid. Teatud teatristseenide korral saame mängija pärast objekti viskamist haamriga haarata. Mängumaailmas on olemas ka mõned olendid, kus on anorgaanilisi vaenlasi (roboteid) ja orgaanilisi (video tüüp, mille liikumised on näidatud video lõpus).

Treileri stseen, kus mängija haamerit joonistas. Allikas: IGN (YouTube)Treileri stseen, kus mängija haamerit joonistas. Allikas: IGN (YouTube)

Seni nähtavaga näib, et mäng lubab palju. Kuid kahjuks puudub turuletulekute kuupäeva kohta veel teave. Ainus, mis teada on, on tiitel olemas SteamVR ja PSVR platvormidel, mis kuulutati 2017. aastal mängu treileri ajal välja.

Olge kursis uute uudistega! Ă„rge unustage allpool kommentaare jagada ja meiega oma arvamust jagada!

Allikad: IGN (YouTube), PCGamer

Soovitame lugeda: