MusicKit JS toob Apple Musicu veebi; IOS 12-s saate laule otsida sõnade järgi

Päev enne 2018. aasta ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) avaüritust levisid kuulujutud seoses mõningate muudatustega vidinad alates Apple Music mida saab saidile sisestada. Sündmuse ajal (mitte põhisõnumil endal) selgus, mis selle muudatuse tegelikult võimaldas: sissejuhatus raamistik MusicKit JS.

WWDC18 videosessioonil (mis mäletatavasti kestab reedeni) kuulutas välja raamistik toob võimaluse mängida “MusicKiti veebis”.

MusicKit võimaldab luua Apple Musicu tehnoloogiaga uusi põnevaid ja põnevaid rakenduskogemusi. MusicKiti veebis tutvustamisega saate arendajana nüüd Apple Musicu kogemuse veebi tuua. Vaadake, kuidas oma veebisaidil Apple Musicu lubamiseks kasutada deklaratiivset märgistust või JavaScripti.

MusicKit JS-iga saavad arendajad lubada Apple Musicu kasutajatel kogu muusikat esitada esitusloend rakendusse manustatud JavaScripti abil. Kuid see pole veel kõik: kasutajad saavad luua ka teenusekataloogis saadaolevaid esitusloendeid ja lisada / esitada pealkirju otse brauseri kaudu ja ilma pistikprogramme kasutamata.

Apple Music muutub iOS 12-s

Lisaks sisselülitamisele mängija Apple Musicust ilmub iOS 12-s rohkem uudiseid, mis ilmuvad kõigile septembri keskel / lõpus. Seal saate lugusid otsida tippides mõned laulusõnade osad!

Otsige iOS 12-s Apple Musicus Apple Musicust sõnadega laule

Näete, et sĂĽsteem ĂĽritab leida loo pealkirja, kuid laulusõnade põhjal on juba mõned tulemused (laulusõnad) – pöörake tähelepanu all olevatele tähistele. See funktsioon on tõesti suurepärane, kui me ei tea loo nime, kuid mäletame loo mõnda osa (kes teab koori).

Lisaks sellele on iOS 12 muusikarakenduse osas veel üks avastus kunstniku leht on läbi teinud väikese muudatuse: nüüd on kaanepilt suurem ja nuppe on mängitud nurga peal.

Apple Music Artisti leht |  iOS 11.4 vasakul;  Paremal iOS 12Apple Music’i esitaja leht – iOS 11.4 vasakul, iOS 12 paremal | Pilt: MacRumors

Kuni iOS 12 pole täielikult avalikkuse ette jõudnud, võivad paljud uued funktsioonid siiski ilmuda; siis vaatame!

läbi AppleInsider: 1, 2

Table of Contents