MusicKit JS toob Apple Musicu veebi; Saate iOS 12-st otsida laule laulusõnade põhjal

MusicKit JS toob Apple Musicu veebi; Saate iOS 12-st otsida laule laulusõnade põhjal

Päev enne 2018. aasta ülemaailmse arendajate konverentsi (WWDC) avaettekannet kõlasid kuulujutud muudatustest vidin alates Apple Music mille saab saidile sisestada. Ürituse käigus (mitte iseenesest põhiteatises) selgus, mis selle muudatuse tegelikult võimalikuks tegi: sissejuhatus raamistik MusicKit JS.

Kuulutati välja WWDC18 videosessioonil (mis, pidage meeles, toimub reedeni), raamistik looge võimalus mängida muusikat "MusicKit veebis".

MusicKit võimaldab Apple Music tehnoloogia abil luua rakenduste jaoks põnevaid ja põnevaid uusi kogemusi. Tänu MusicKiti tutvustamisele veebis saate arendajana nüüd Apple Musicu kogemusi veebis tuua. Siit saate teada, kuidas kasutada deklaratiivset märgistust või JavaScripti Apple Musicu aktiveerimiseks oma veebisaidil.

MusicKit JS-i abil saavad arendajad lubada Apple Musicu kasutajatel mängida kogu muusikat esitusloend manustatud rakendustesse JavaScripti abil. Kuid see pole veel kõik: kasutajad saavad luua brauseri kaudu ja ilma pistikprogrammi kasutamata ka esitusloendeid ja lisada / esitada pealkirju, mis on teenusekataloogis saadaval.

Apple Music muutus iOS 12-s

Lisaks muudatustele mängija Apple Musicust tulevad muud uudised iOS 12 kohta, mis avaldatakse kõigile septembri keskel / lõpus. Selles on võimalik kirjutades lugusid otsida mõned sõnad!

IOS 12-s saate otsida laule posti teel Apple Musicust

Näete, et süsteem üritab laulu pealkirja leida, kuid juba on laulu tekstis põhinevaid tulemusi (laulusõnad) Pange tähele allosas olevaid märkusi. Allikas on tõesti suurepärane, kui me ei tea raja nime, kuid mäletame mõnda osa (võib-olla refro).

Lisaks on veel üks avastus seoses rakendusega Music iOS 12-s artisti leht on läbi teinud väikese muudatuse: nüüd on kaanepilt suurem ja seal on nupp mängida nurgas.

Artisti leht Apple Music | iOS 11.4 jäänud; iOS 12-l on õigusApple Musicu esitajate leht – iOS 11.4 vasakul, iOS 12 paremal | Pilt: MacRumors

Seni, kuni iOS 12 tegelikult avalikkuse ette ei lasta, võib siiski ilmuda palju uusi funktsioone; siis vaatame!

kaudu AppleInsider: 1, 2