Musk pole veel Maal oma tunneleid kaevanud, kuid tahab projekti Marsile viia

Elon Musk on väga ambitsioonikas inimene ja juhtinud mitmeid oma ajastu meedia- ja innovaatilisi ettevõtteid. Ja alates Tesla autonoomsest autost kuni Space Xi kosmosesse jõudmiseni, on Muskil veel aega keskenduda tunnelite ehitamisele koos The Boring Companyga.

Esmapilgul pole suuremat seost ĂĽksikute ettevõtete ideede vahel, kuid Washingtonis toimunud rahvusvahelisel kosmosejaama uurimis- ja arenduskonverentsil (ISSR & D) osalemise ajal loobus Elon Musk võimalusest tunnelite loomisel saadud teadmisi kasutada. Marsil – aga loomulikult pole see mõeldud autodele.

Musk ütles, et Marsil tehakse jää ja muude materjalide tõttu tohutuid kaevamisi, kuid visionäärina räägib ta ikkagi teooriast „pärast seda rajage maa-aluseid elupaiku, kus saaksite kiirguskaitset saavutada. See on see, et saate isegi kogu linna maa alla ehitada, kui soovite ”.

Kosmos X president läks selles kĂĽsimuses kaugemale ja ĂĽtles, et „inimesed tahavad ka edaspidi aeg-ajalt pinnale jõuda, kuid Marsile on võimalik ehitada suur hulk asju just õige koguse„ igava “tehnoloogiaga. “.

Samuti eeldab Musk, et ta on teadlik ohtudest inimeste tervisele, mis viitavad reisimisele teistele planeetidele, kuid ta ei usu, et need on tegurid, mis takistavad seda tegemast.

“See on riskantne, ohtlik, ebamugav ja nad võivad isegi surra. Kas sa tahad minna? Mõni vastab kohe “muidugi mitte!” ja teised ĂĽtlevad “muidugi!”, lõpetas ärimees, selgitades, et vaja on vaid “mõõdukat kilpi, mis suudab lõigata suure osa kiirgusest”.