Must kass, sandaalid ja akordion: kohtuge 2020. aastaks 117 uue emotikoniga

Unicode ilmus eelmisel kolmapäeval (29), 117 uut emoji, mis tuleb välja anda, on alles 2020. aastal. Kleebised on osa Emoji 13.0 värskendusest ja jõuavad peagi Android-telefonidesse, iPhone’idesse (iOS) ja muudesse sĂĽsteemidesse. Kokku on 62 avaldamata pilti, sealhulgas loomad, näiteks prussakad ja mustad kassid; mitmesugused esemed, näiteks sandaalid, rulluisud ja kontsertalad; toidud, näiteks oliivid ja paprika, ning uued inimeste esindused. Kataloogis on ka 55 nahavärvi ja soo variatsiooni.

LOE: Brasiilias enimkasutatavad emotikonid: vaata nende tegelikku tähendust

Sotsiaalse kaasatuse eest hoolitsedes lehvitavad need uued ikoonid ka Google’i ja Microsofti soovitatud transsooliste naiste uhkuse lipu ning erineva nahavärvi ja Ĺľanriga jõuluvana kuju. Väärib märkimist, et 2019. aastal ilmunud Emoji 12.0 kataloogis on 230 uut kujundust, millest mõned keskenduvad liikuvuse vähendamisele. Nutitelefonidesse ja muudesse võrguteenustesse uute emotikonide saabumise tähtaeg sõltub iga tootja omaksvõtmisest. Samuti võib kleebiste välimus varieeruda kuni lõpliku versioonini.

Ăśks Emoji 13.0 versioonist 2 sisaldab kaasavamat kujundust – Foto: Disclosure / Unicode

Emoji 13.0 on kaasavama kujundusega – Foto: Disclosure / Unicode

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Uutest kleebistest toome esile ka pruutideks riietatud meeste ja smokis naiste emotikonid, Google’i ettepaneku uueks värskenduseks. Empaatia avaldamiseks on ka pilt sellest, kuidas keegi toidab lutipudelit, millel on ka kaasav ettepanek, ja pilt, kus kaks inimest kallistavad ĂĽksteist.

2 of 2 Emoji Catalog 13.0 toob kaasavamad ikoonid – Foto: Disclosure / Unicode

Emoji 13.0 kataloogil on kaasavamad ikoonid – Foto: Disclosure / Unicode

Lisaks ülalnimetatud kleebistele sisaldab Emoji 13.0 pakett väga spetsiifilisi olukorrapilte ja igapäevaseid esemeid, nagu ka ilma oliivideta mullid ja mullidega jääteed, mida pakutakse tavaliselt väga magusalt. Uudishimulike piltide hulgas on võimalik näha ka akordione, hauakive, ninjasid, hambaharju, kruvikeerajaid ja isegi hiirelõkse.

Unicode on konsortsium, mis vastutab emotikonide standardi eest. Igal aastal otsustab organisatsioon, millised uued kaardid kataloogi lisada. Väärib mainimist, et kuigi suured tehnoloogiaettevõtted seisavad emojiste osas uute ettepanekute ees, võib igaüks soovitada asutustele pilte.

Emojipedia ja The Verge kaudu

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsAppi kaudu saata

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsAppi kaudu saata