Must kõrb aktsepteerib nüüd mängusiseseid makseid BoaCompra kaudu, alates boletost kuni ülekanneteni

UOLi ja RedFox Games’i partnerlus võimaldab mängijatel hõlpsamini kaupu osta; uudsus jõuab kirjastaja teiste pealkirjadeni

Must kõrb on MMORPG, mis ilmus 2014. aastal Lõuna-Koreas PRAÇA, kuid saabus sel aastal alles Ladina-Ameerikasse. Mängul on olnud avalikkuses suur edu, mis on ĂĽsna märgatav, sest meie mandri öösel asuvad serverid on alati “väga täis” olekus. Varsti mängijate arv suureneb, sest tiitel lõpeb varsti Xbox One ja Playstation 4 2018. aastal, et meelitada rohkem inimesi, nĂĽĂĽd kirjastajad RedFox mängud tiheda partnerlusega Mida sa otsid?, mille eesmärk on muuta mängijatele mängusiseste ostude tegemine lihtsamaks.

Aktsepteeri igat liiki raha

SEE Hea kaup on UOL-i veebipõhine ostuteenus, mis võimaldab teha makseid boleto, krediitkaardi, veebidebeti, pangaülekande ja e-rahakotiga. Nüüd on võimalus kasutada BoaComprat, et tasuda sellel olevate esemete ostude eest Must kõrb.

„Kasutajad saavad partnerluse kaudu paremaid kogemusi. Selles positiivses kontekstis ootame kogukonna veelgi suuremat kasvu, ”kommenteeris Alain Delcourt, BoaCompra tegevjuht. Seda liitu laiendatakse ka teistele RedFox Games’i välja antud mängudele.

See pole UOL BoaCompra esimene partnerlus. PC-mängijad peavad seda teenust vähemalt korra kasutama. BoaComprat saate kasutada Steamis, League of Legendsis, Originis, GOGis, Tibias ja Nuuvemisja muud saidid ning mängud. Kuna enamik tema klientidest on mängijad, loodi Go4gold – digitaalne rahakott, kuhu kasutajad saavad raha sisse panna, et kulutada tuhandetele BoaComprat toetavatele mängudele, olles Must kõrb nĂĽĂĽd ĂĽks neist. UOL tunnistab mängu tähtsust oma tegevuses ja seetõttu lõi ta oma iseseisva e-spordiliiga XLG UOL. League of Legendsist Gwentini võitleb mitu meeskonda.

Must kõrb aktsepteerib nüüd mängusiseseid makseid BoaCompra kaudu, alates boletost kuni ülekanneteniNinja on Ladina-Ameerikas uus Musta kõrbe klass

Must kõrb Ladina-Ameerikas on see hästi vastu võetud ja mitmed uudised sisaldavad uudiseid. Sel kuul võtame vastu Ninja klassi, kus on saadaval erisündmused ja uued territooriumid, mida uurida. Kas teil pole veel mängu? Osta kohe ametlikul veebisaidil või Nuuvemi poolt!