contador gratis Saltar al contenido

Must petmine? Kasutaja näitab kummalist pakkumist Must Reede 2019 | E-kaubandus

Must petmine? Kasutaja näitab kummalist pakkumist Must Reede 2019 | E-kaubandus

Must reede 2019 toimub sel reedel (29) ja põhjustab tavaliselt füüsilistes ja virtuaalsetes poodides meeleavaldusi. Reclame Aqui andmetel on 2019. aasta väljaanne ületanud kaebuste osas eelnenud aastat 59%. Peamiseks põhjuseks on eksitavad reklaamiväljavaated, millele järgnevad probleemid ostu vormistamisel, hilinenud kohaletoimetamine (esmane reklaam), väärtuse erinevus ja makstud summa ümberpööramine.

LOE: mobiilsidetooted, millel on musta reede kohta rohkem kaebusi; aru saanud

"Musta pettuse", mis pakub selliseid tutvustusi nagu "half-double", avastasid Twitteri kasutajad eri poodides ostlemisel. Mõni hind tõuseb tarbijate sõnul enne sündmuse kuupäeva, teised aga tavapärasest veelgi kallimaks. Siin on mõned kummalised pakkumised, vastavalt Twitteri kasutajate kaebustele. TechTudo võttis ühendust artiklis nimetatud ettevõttega ja teksti saab vastavalt kaubamärgi positsioonile värskendada.

Poleemikat Poleemikat

Vaidlus "musta pettuse" üle käib kummaliste pakkumistega. Foto: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite mobiiltelefoni, telerit ja muid soodushinnaga tooteid osta mustal reedel 2019? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Ventilaator, kui kaupa on üle 200 USD

Fännid on osa nende toodete loendist, mis on mustal reedel nõudlikud. Twitteris olnud kasutajaaruande kohaselt oli toote ost 69,90 dollarit, mida kompenseerisid ajakirja Luiza veebisaidil postikulud üle 200 dollari.

2. Kinoseansse pole

Kinokett Cinpolis kuulutas neljapäeval (28) välja müügiedenduse, mille puhul iga täna kell 17.00 algav seanss maksab 5 dollarit. Teisest küljest teatavad kliendid, kui nad kohtuvad ettevõtte veebisaidil oleva programmi ajakavaga, kui nad kokku puutuvad. sessiooni puudumisel, millal pakkumine kehtib. Ettevõte vastas sellele, selgitades, et soodussessioonid on saadaval ainult kassas.

TechTudo avaldatud raportile vastates täpsustas Cinpolis, et süsteemsete probleemide tõttu polnud mustal reedel välja kuulutatud seansid veebisaidil saadaval. Siiski rõhutas ta, et piletikassas on müügiedenduseansse müünud ​​alates neljapäeva hommikust.

3. Tennis saatmisalanduse erinevusega

Kasutajad teatavad, et Netshoesi veebisaidil algavad tossud väärtusega 149,99 R $ ja tasuta saatmine 141,39 RL-st, mustal reedel sooduskupong summas 22,50 R $. Pakkumine kehtib aga täiendavate saadetiste kohta (varasemalt ühtegi) summas 13,90 R $. Seega ei saa klientidele antud allahindlus enam olla 22,50 dollarit, vaid ainult 8,60 dollarit.

4. Diivan on kogu päeva kallim

Mobly veebisaidil, nagu kasutajad on märkinud, on musta reede pitseritega diivanid kogu päeva jooksul reklaamides kasvanud 160 R $, ajades kliendid segadusse. Oma märkmetes selgitas ettevõte, et hinnad võivad varieeruda.

Selgitab liikuvalt, et mõne toote puhul võivad hinnad erineda sõltuvalt kasutatavast kanalist, kuna ettevõte töötab partneritele ja sidusettevõtetele erisoodustustega. Samuti tugevdab ettevõte pühendumust läbipaistvuse ja klientide rahulolu tagamisele.

Lojas Americanase veebisaidil kuulutati kasutaja sõnul välja üks ühik Trakinase küpsiseid 72-protsendise allahindlusega, st viidates alghinnale, mis maksaks 9 dollarit. Ettevõtte teatel oli vaatamata postitusele, mis sel aastal viitas tarbijatrükk teise Musta Reede väljaande reklaamimine.

Põhimõtetega mudeliks tuntud Dell Inspiron 15 3000 sülearvuti hind on tootja veebisaidil vahemikus 2 349 kuni 4 049 R $. Kuid Twitteri kasutajakontod näitavad, et toote reklaam oli väärtusega 179 R $ üle veebisaidil varem öeldud hinna. Isegi kui kasutaja ekraanipildis kuupäeva ei kuvata, tõuseb väärtus 3,069 RÜ-st 3 R48-ni.

Twitteris olevad kasutajad teatavad Delli fotomärkmike hinnatõusust: Reproduo / TwitterTwitteris olevad kasutajad teatavad Delli fotomärkmike hinnatõusust: Reproduo / Twitter

Twitteris olevad kasutajad teatavad Delli fotomärkmike hinnatõusust: Reproduo / Twitter

Dell teatab siiski, et säutsu sisu ei töödelda, kuna prinditavaid mudeleid on erineva konfiguratsiooniga ja seetõttu on nende allpool toodud pildil tootja saadetud erinevad hinnad.

"Vastates TechTudo avaldatud aruandele selgitas Dell, et tarbijate kaebusi ei menetletud. Tema tsiteeritud summa viitab erineva konfiguratsiooniga toodetele. 3 069,00 dollarit maksv mudel on Inspiron 15 3000 koos Intel Core Memory i5, 8 GB protsessoriga ja 1TB, samal ajal kui musta reede reklaamis mainitud mudel on Intel Core i7, 8GB ja 2TB mälu. ", Täpsustas ettevõte ametlikus avalduses.

Printige Delli kauplusest enne musta reedet Foto: Reproduo / DellPrintige Delli kauplusest enne musta reedet Foto: Reproduo / Dell

Printige Delli kauplusest enne musta reedet Foto: Reproduo / Dell

Prindi Delli kauplusest musta reede ajal Foto: Reproduo / DellPrindi Delli kauplusest musta reede ajal Foto: Reproduo / Dell

Prindi Delli kauplusest musta reede ajal Foto: Reproduo / Dell

Must reede 2019: Millised on kõige veidramad pakkumised? Jäta oma arvamus TechTudo foorumisse.

Mobiiltelefonid ja nutitelerid madala hinnaga? Siit saate teada, kuidas nautida musta reedet

Mobiiltelefonid ja nutitelerid madala hinnaga? Siit saate teada, kuidas nautida musta reedet