contador gratis Saltar al contenido

Must reede 2019: vaadake parimat rakendust pakkumiste ja pakkumiste jälgimiseks | E-kaubandus

Must reede 2019: vaadake parimat rakendust pakkumiste ja pakkumiste jälgimiseks | E-kaubandus

Must reede 2019 toimub sel reedel (29). Neile, kes soovivad ostu ajal säästa ja garanteerida parimaid allahindlusi, on soovitatav kasutada pakkumise rakendust ja otsida hindu. Seda silmas pidades valis TechTudo kümme rakendust, et leida ürituse ajal madalaimad hinnad. Kõik programmid on tasuta saadaval Androidi ja iPhone'i (iOS) telefonides ning hõlmavad mitmeid teenusekategooriaid, nagu Zoom, Promobit, Groupon, Cuponeria jt.

Väärib märkimist, et ühelgi rakendusel pole oma poodi, nad otsivad ja klassifitseerivad ainult saidil leitavaid pakkumisi e-kaubandus Brasiilia kas robotite kasutamise või kogukonna osaluse kaudu. Leitud allahindlusi saab maksta toodetele, näiteks elektroonikatoodetele, lõhnaainetele või rõivastele, või teenustele, näiteks reisipaketid, fotode printimine või toit.

On tunne, et vabastatakse CPF-ile ja CNPJ-le tasuta konsultatsioonid 2019. aasta mustal reedel

Must reede 2019: vaadake parimat rakendust, et osaleda Foto pakkumistes ja pakkumistes: Nicolly Vimercate / TechTudoMust reede 2019: vaadake parimat rakendust, et osaleda Foto pakkumistes ja pakkumistes: Nicolly Vimercate / TechTudo

Must reede 2019: vaadake parimat rakendust, et osaleda Foto pakkumistes ja pakkumistes: Nicolly Vimercate / TechTudo

Kas soovite mustal reedel osta mobiiltelefone, telereid ja muid tooteid? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Buscap on seda tüüpi fotode seas üks vanimaid teenuseid: Reproduo / Pedro CardosoBuscap on seda tüüpi fotode seas üks vanimaid teenuseid: Reproduo / Pedro Cardoso

Buscap on seda tüüpi fotode seas üks vanimaid teenuseid: Reproduo / Pedro Cardoso

Buscapi rakendus on sama kujundusega kui Zoom, ettevõte, mis vastutab nüüd ka endiste konkurentide eest, mis on üks vanimaid hinnavõrdlusteenuseid Internetis. Lihtsa liidese abil seab rakendus prioriteediks otsinguvälja, mida saab kasutada isegi mikrofoni puhul, ja silmapaistvate kategooriate vahel. 2019. aasta musta reede jaoks eraldab Buscap silmapaistvad kategooriad "kuumimatest" pakkumistest, vastavalt tööriista enda arvutusele. Selles piirkonnas leiate pakkumisi mööbli, mängude, sülearvutite, telerite ja muu jaoks.

Kasutajatele võivad hinnamuutuste jälgimiseks meeldida ka mõned rakenduste menüü tooted, mis on parim viis eksitavate reklaamide vältimiseks mustal reedel 2019. Samuti on võimalik valida pakkumisi "hinnateadetele" – tööriistale, mis hoiatab, kui toode on jõudnud väärtuseni, mis on mida tarbijad soovivad.

Cuponeria pakub sooduskupongide kataloogi. Foto: Reproduo / Pedro CardosoCuponeria pakub sooduskupongide kataloogi. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Cuponeria pakub sooduskupongide kataloogi. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Cuponeria seevastu on teistsuguse ettepanekuga, kuna see pakub virtuaalsete kupongide sarja, mida saab kasutada erinevate toodete soodushinnaga ostmiseks restoranides, teatrites ja rõivakauplustes.

Rakendusse sisenemisel seisab kasutaja ülaservas lint, mis kutsub neid kasutama alates Musta reede 2019 eripakkumisi, mis teenuse järgi võivad jõuda kuni 90% allahindluseni. Valitud pakkumiste kupongide genereerimiseks tuleb aga rakenduses registreeruda, mis on tasuta.

Groupon on esile tõstnud pakkumised musta reede 2019 jaoks Foto: Reproduo / Pedro CardosoGroupon on esile tõstnud pakkumised musta reede 2019 jaoks Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Groupon on esile tõstnud pakkumised musta reede 2019 jaoks Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Groupon toimib mobiilse GPS-i kaudu pakutavate pakkumiste kataloogina, mis on saadaval mitmes valdkonnas, näiteks reisijatele, parkidele, restoranidele ja kasutaja lähedal asuvatele teatritele. Iga reklaami kasutamiseks, süsteemi ja kollektiivsete ostude kasutamiseks on vaja see osta rakenduse enda kaudu.

Rakendusel, mis nüüd kuulub Peixe Urbanole, on sisemine kategooria ainult allahindluste jaoks perioodil Must reede 2019. Groupon väidab, et kõik pakkumised on reaalsed ja nende hinnaalandused on märkimisväärsed.

JCotei muudab rakenduse lihtsaks ja kergeks. Foto: Reproduo / Pedro CardosoJCotei muudab rakenduse lihtsaks ja kergeks. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

JCotei muudab rakenduse lihtsaks ja kergeks. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

JCotei on hinnavõrdluse veebisait, millel on sõltumatu süsteem ja rakendus mobiiltelefonidele. Nagu ka peamised konkurendid, tõstab see tööriist esile sisemise otsingusüsteemi, mis otsib soovitud toote jaoks madalaimat hinda.

Sellel rakendusel on ka hinnahoiatus ja sooviloend, seega saavad tarbijad jälgida väärtuste varieerumist ja teada saada, kas pakkumine on sellel Musta reede 2019 perioodil reaalne või mitte. Kuid võimaluste kasutamiseks tuleb mul luua tasuta konto.

Pelando ilmub, kui pakkumine on kuum või külm. Foto: Reproduo / Pedro CardosoPelando ilmub, kui pakkumine on kuum või külm. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Pelando ilmub, kui pakkumine on kuum või külm. Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Pelando nutitelefonirakendus järgib samu ettepanekuid, et saada suhtlusvõrgustike vormis kogukonnaks, et inimesed saaksid jagada parimaid pakkumisi Internetis. Sellel teenusel on liikmed, kes on pühendunud selle reklaami kontrollimisele ja näitavad, kas allahindlused kehtivad või mitte.

Visuaalsete märkide kaudu muutub see "kuumaks", kui pakkumine tõeliselt mõjutab, ja "külmaks", kui pakkumine pole seda väärt, positsioneerib Pelando end tööriistaks, mis suudab jälgida 2019. aasta tõelist Musta reede pakkumist, et vabastada tarbijad igavusest. .

Peixe Urbano pakub kollektiivsete ostude korral allahindlusi Foto: Reproduo / Pedro CardosoPeixe Urbano pakub kollektiivsete ostude korral allahindlusi Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Peixe Urbano pakub kollektiivsete ostude korral allahindlusi Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Peixe Urbano rakendused on praktiliselt samad, mis Grouponil, sest neid arendab sama ettevõte ainsa värvierinevusega. Seetõttu saab kõiki ühes töötavaid tööriistu ja funktsioone kasutada teises.

Promobit toob organiseeritud tehingud Foto: Reproduo / Pedro CardosoPromobit toob organiseeritud tehingud Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Promobit toob organiseeritud tehingud Foto: Reproduo / Pedro Cardoso

Promobit on Pelando üks suuremaid konkurente, kuna tal on sama jõudlusettepanek, korraldatud disainiga. Isegi kui teil pole "kuuma või külma" visuaalse näidu süsteemi, on lihtne teada saada, millal on pakkumine teiste näpunäidete kaudu väärtuslik.

Erinevalt teistest rakendustest värskendab põhivoog reklaame reaalajas. Nii saavad kasutajad pöörata tähelepanu uudisele, et mitte jääda allahindlusele, mis on tavaliselt piiratud aja jooksul. 2019. aasta musta reede jaoks julgustab Promobit kasutama oma hoiatusvahendit, mis hoiatab, kui uuritava toote hind langeb.

Promotop viib läbi Promobiti ja fotokomando sarnase ettepaneku: Reproduo / Pedro CardosoPromotop viib läbi Promobiti ja fotokomando sarnase ettepaneku: Reproduo / Pedro Cardoso

Promotop viib läbi Promobiti ja fotokomando sarnase ettepaneku: Reproduo / Pedro Cardoso

Promotop on selles suhtlusvõrgustike allahindluste kategoorias uus konkurent. Mobiilirakendus on puhtaim disain, lisades registreeritud pakkumiste kuvamisele väärtust.

See rakendus ei too mustale reedele ühtegi kõnet, kuid peamistes reklaamikampaaniates on võimalik osaleda ala "Parimad pakkumised" kaudu, mis annab teile selle toote jaoks leitud suurima allahindluse. Kui reklaamikampaania lõppeb, on vastav kaart hall, võimalike vigade vältimiseks hall.

Hinnavaatleja hoiatab kasutajaid fotode allahindluse korral: Reproduo / Pedro CardosoHinnavaatleja hoiatab kasutajaid fotode allahindluse korral: Reproduo / Pedro Cardoso

Hinnavaatleja hoiatab kasutajaid fotode allahindluse korral: Reproduo / Pedro Cardoso

Price Watch kasutab traditsioonilisemat lähenemisviisi, toimides hinnauuringute teenusena. Taotlusesse sisenedes kuvatakse lisaks esiletõstetud otsinguväljale ka Musta reede 2019 pakkumise avalehel, mis on saadud Brasiilia peamistest e-poe poodidest. Tegelikult on see üks lihtsamaid ja kergeimaid loendis olevaid rakendusi.

Suum näitab, kuidas hinnad on viimase 40 päeva jooksul fotofotodest muutunud: Reproduo / Pedro CardosoSuum näitab, kuidas hinnad on viimase 40 päeva jooksul fotofotodest muutunud: Reproduo / Pedro Cardoso

Suum näitab, kuidas hinnad on viimase 40 päeva jooksul fotofotodest muutunud: Reproduo / Pedro Cardoso

Rakendus Zoom toob kohale kõik saidi peamised tööriistad, rõhuasetusega otsinguväljadel, tootekategooriates ja Musta reede 2019 pakkumistel, mida saab tellida "kuumimate" pakkumiste, "madalaimate hindade" või "suurimate allahindluste" kaudu. Samuti on võimalik teada saada, milliseid esemeid kõige rohkem otsitakse.

Toote klõpsamisel näete viimase 40 päeva või viimase kuue kuu hinnamuutusi, et näha, kas kohaldatud allahindlus tõesti kehtib. See tarkvara sisaldab ka hinnahoiatustööriista.

Kuidas osta odavaimat mobiiltelefoni veebisaidil Võrdle TechTudo?

Kuidas osta odavaimat mobiiltelefoni veebisaidil Võrdle TechTudo?