contador gratis Skip to content

Must reede 2019: vaadake seitset viga, mida te ei saa teha E-kaubandus

Ebatavalised tooted õnnestuvad mustal reedel; vaata nimekirja | E-kaubandus

Tarbijad, kes plaanivad nautida musta reede 2019, peavad peavalude vältimiseks võtma ettevaatusabinõud. Sel reedel (29) kavandatud reklaamipäev lubab eri segmentide toodetele atraktiivseid hindu ja loodab ületada eelmisel aastal 2,6 miljardi dollari suuruse müügi. Poeomanike vastu suunatud kaebused on aga 2018. aastal tavalised, Reclame Aqui registreeris 24 tunni jooksul pärast reklaamimist enam kui 5000 kaebust. Siin on seitse asja, mida ei tohiks probleemide vältimiseks ja pakkumispäeval rahulikult ostmist teha.

LUGEGE: must reede: Reclame Aqui paljastas kauplused, kus on rohkem kaebusi; vaata seda

Vaadake kõike, mida saate rahulikult ostmiseks teha, mustal reedel 2019 Foto: Lvia Dmaso / TechTudoVaadake kõike, mida saate rahulikult ostmiseks teha, mustal reedel 2019 Foto: Lvia Dmaso / TechTudo

Vaadake kõike, mida saate rahulikult ostmiseks teha, mustal reedel 2019 Foto: Lvia Dmaso / TechTudo

Kas soovite mustal reedel osta mobiiltelefone, telereid ja muid tooteid soodushinnaga? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Vältige mustal reedel sisseoste tehes impulssidest loobumist. See on selline müügikampaania üks eesmärke, seetõttu on oluline astuda samme, et mitte langeda kiusatusse ja vältida tarbetute kulutuste tegemist. Peamine näpunäide on eelnevalt koostada ostunimekiri, mis sisaldab esemeid, mida te tegelikult vajate. Seejärel kasutage tootenime hinnahoiatuses ja sihitud Google'i otsingutes, nii et te ei pea minema veebipoe avalehele ja riskima osta midagi, mis pole praegu prioriteet.

Sama kehtib ka füüsiliste jaemüüjate kohta: minge otse oma loendis olevaid tooteid müüvasse jaotisse ja vältige riiulite ümber rippumist, et vaadata mittevajalike toodete hindu. Strateegia võib säästa ka väärtuslikku aega.

2. Osta ilma hindade ajalugu kontrollimata

Ärge kunagi ostke toodet mustal reedel, kontrollimata kõigepealt, kas reklaam on tõeline. Kuna ajalooliselt kahtlased hinnad on peamine tarbijate kaebus, on oluline võrgutööriistade abil kontrollida tasutud summa muutumist. Sel viisil väldite seda, mida rahvapäraselt nimetatakse kahekordseks, ja veenduge, et reklaam on tegelikult huvitav. Kuidas vältida karmi hinda ja pääseda poodidesse Black Friday Truth templitega.

Toote ajalugu Zoom Photo saidil: Reproduction / Marvin CostaToote ajalugu Zoom Photo saidil: Reproduction / Marvin Costa

Toote ajalugu Zoom Photo saidil: Reproduction / Marvin Costa

3. Poest ostetud ei ole soovitatav

Vältige iga hinna eest kauplusi, millel on Proconi sõnul probleemide maine. Tarbijakaitse esindajad peavad pettustena tuntud saitide loetelu, mis võivad klientidele põhjustada tõsiseid probleeme. Seetõttu kontrollige enne tundmatu poe omaniku juures ostu tegemist, kas see on olemiloendis. Kui jah, siis tehing peatatakse, ehkki pakkumine näib olevat Musta reede parim.

4. Ärge kasutage hinnavõrdlusi ja kupongi saite

Kasutage kindlasti hinnavõrdlust, et teada saada, kus täna on parimad pakkumised. Seda tüüpi teenus aitab kasutajatel kontrollida kontrollitud veebisaitide erinevaid pakkumisi, et tagada teatud toodete ostmine tänapäeval kõige paremate hindadega. Kupongi koondajad võivad osutuda kasulikuks ka täiendavate allahindluste rakendamisel ostude sulgemisel, seetõttu on oluline töötada koos kahe tööriistaga: isegi kui poes on parim hind, võivad sooduskoodid anda teistel veebisaitidel kõrgemaid allahindlusi.

Internetis kupongide otsimine aitab teil säästa raha reedel 2019 Foto: Helito Beggiora / TechTudoInternetis kupongide otsimine aitab teil säästa raha reedel 2019 Foto: Helito Beggiora / TechTudo

Internetis kupongide otsimine aitab teil säästa raha reedel 2019 Foto: Helito Beggiora / TechTudo

5. Sooritage makse pangašeki või sissemaksega

Vältige musta reede ajal pangašeki või pangahoiusega maksmist, eriti kui poe maine osas on kahtlusi. Krediitkaardiga on makse kinnitamine lihtsam, mis väldib toodete kadumist laovarude puudumise tõttu ning hõlbustab ka tagasimakseid saatmisprobleemide ilmnemisel. Lisaks väldivad seda makseviisi valinud tarbijad pettuse pettuste ohvriks langemist, mis võib arvutis esineda viiruse kaudu ja mõjutada mis tahes poodi, isegi kõige usaldusväärsemat.

6. Klõpsake linki WhatsApp pakkumine

Ärge kunagi avage linki väidetava pakkumise kohta, mis tuli WhatsAppi kaudu, ilma et oleksite seda enne kontrollinud. Seda sõnumitoojat kasutatakse Brasiilias laialdaselt võltslehtede levitamiseks, mis varastavad kasutajaandmeid. Kui saate sõbralt huvitava tutvustuse, kontrollige poe ametlikku veebisaiti, kas see on tõesti olemas. Ka teie mobiiltelefoni viirusetõrje aitab seda tüüpi sisu blokeerida.

Klõpsake WhatsApp kaudu saadud väidetava reklaamikampaania linki Foto: Rubens Achilles / TechTudoKlõpsake WhatsApp kaudu saadud väidetava reklaamikampaania linki Foto: Rubens Achilles / TechTudo

Klõpsake WhatsApp kaudu saadud väidetava reklaamikampaania linki Foto: Rubens Achilles / TechTudo

7. Unustage küber esmaspäev

Ärge unustage, et must reede pole järgmiste päevade ainus reklaamipäev: esmaspäeval teevad kaupluste omanikud ka Cyber ​​esmaspäeva, e-kaubanduse eksklusiivsete allahindlustega. Täna on see omamoodi põletav varu kõigest, mis reedel müügiks pole ja võib ka tellida häid pakkumisi. See tähendab, et isegi kui teil pole aega või kui 29. kuupäeval ei leia parimat hinda, tasub 2. detsembril uuesti kontrollida, kas otsitav toode on lõpuks jõudnud summani, mille olete nõus maksma. .

Milline on kõige ajakohasem kupongi sait musta reede 2019 jaoks? Vaadake TechTudo foorumit.

Musta reede näpunäited

Musta reede näpunäited