Must reede: naudi parimaid pakkumisi, kuid kaitse end petuskeemide eest

Must reede: naudi parimaid pakkumisi, kuid kaitse end petuskeemide eest

Siin on mõned head tavad, mida peate järgima, et ellu jääda ja kasutada ära musta reede käegakatsutavaid eeliseid:

Kontrollige hindade ajalugu

Ăśks levinumaid skeeme on võltskampaaniad. Tööriist Dekoratiivne hindade hind registreerib veebipoodides toodete hindade arengut viimastel päevadel ja näitab, kas see oli hea ost või mitte. Kui olete mõnda aega mõnda toodet “vaadanud”, veenduge, et kampaania viiakse läbi selle tegeliku hinnaga.

Hinnavõrdlus

40% allahindlus on kindlasti atraktiivsem kui 20% allahindlus, kuid tegelikkuses sõltub see kõik algsest baashinnast. Võrrelge hindu erinevate kaupluste vahel selliste veebisaitide kaudu nagu KuantoKusta või isegi kaubamärkide / kaupluste veebisaitide kaudu.

Tea poepoliitikat

Iga veebis ostetud toote saab tagastada 14 päeva jooksul, kuid kui ost tehakse fĂĽĂĽsilises poes, on reeglid erinevad. Selle pakkumisperioodi ajal kĂĽsige alati vahetus- ja tagasimakse eeskirjade kohta. Tarbijate õiguste tundmaõppimiseks aitab Euroopa Liit koostöös Deco Proteste’iga käivitada YourEUright Initiative – Sa oled oma seaduses.

Hoiduge võltsmüügist

Kui tehing tundub liiga hea, et olla tõsi, olge ettevaatlik. Sel ajal ilmus palju väljamõeldud poode, kus müüakse alaväärtuslikke, defektseid, võltsitud ja piraattooteid. Veenduge, et pood oleks usaldusväärne, kinnitage makseviis ja funktsioonid. Samuti saate tutvuda kaebuste portaali või kolmandate isikute arvamustega kõnealuste kaupluste ja nende ostukogemuste kohta.

Maksmine on ohutu

Veebipoodides on enim kasutatud makseviisid krediitkaardid, Multibanco viide ja PayPal. On ka teisi alternatiive, kuid mitte kõik neist pole kõige turvalisemad. Vältige pangaülekandega maksmist või tundmatute makseviiside kasutamist. Ärge kunagi edastage isiklikke ega konfidentsiaalseid andmeid vastuseks e-kirjale või SMS-i teel, isegi kui allikas näib olevat seaduslik, ja ärge kunagi lisage oma pangakontole mobiiltelefoninumbrit, mis pole teie.

Hoolitse linkide eest

Musta reede perioodil saime telefoni või e-posti teel kümneid teateid teatud kampaaniate ja vastupandamatute pakkumiste kohta. Peame vaid järgima linki. Ärge kunagi klõpsake linki, kinnitamata, et e-posti aadress on seaduslik, vastasel juhul käivitab see andmepüügi rünnaku ja kahjustab teie ettevõtte andmeid, seadmeid või isegi võrku.

Vältige ühisvarustuse kaudu ostmist

Jätame kõik digitaalsed jäljed, kuhu iganes ka ei läheks. Mõned andmed on kahjutud, teised jagamiseks liiga privaatsed. Vältige raamatukogudes, kohvikutes või muudes kohtades arvutitega ostlemist, vältige nende kasutamist veebiostude tegemiseks.