Mustad kassid, sandaalid ja akordionid: kohtuge 117 uue emotikoniga aastaks 2020 | Internet

Mustad kassid, sandaalid ja akordionid: kohtuge 117 uue emotikoniga aastaks 2020 | Internet

Unicode ilmus eelmisel kolmapäeval (29), 117 uut emotikat, mis ilmub 2020. aastal. Kleebised on osa Emoji 13.0 värskendusest ja jõuavad peagi Androidi telefonidesse, iPhone'idesse (iOS) ja muudesse süsteemidesse. Kokku on 62 ainulaadset pilti, sealhulgas loomad, näiteks prussakad ja mustad kassid; muud esemed, näiteks sandaalid, rulluisutamine ja akordionid; toidud, näiteks oliivid ja paprikad, ning inimeste uued kujundused. Kataloog sisaldab 55 nahavärvi ja soo varianti.

LUGEGE: Brasiilias kõige sagedamini kasutatavad emotikonid: vaadake nende tõelist tähendust

Sotsiaalse kaasatuse eest hoolitsevad need uued ikoonid ka Google'i ja Microsofti soovitatud transseksuaalide uhkuse lipu all ning erineva nahavärvi ja žanriga jõuluvana figuurid. Tasub meeles pidada, et 2019. aastal ilmunud kataloog Emoji 12.0 tõi turule 230 uut kujundust, millest mõned keskendusid juhi puudustele. Uute emotikonide saabumise tähtaeg nutitelefonides ja muudes võrguteenustes sõltub iga tootja valikust. Samuti võib kleebiste välimus varieeruda kuni lõpliku versioonini.

Emoji 13.0 toob kaasavama kujunduse. Foto: Divulgao / UnicodeEmoji 13.0 toob kaasavama kujunduse. Foto: Divulgao / Unicode

Emoji 13.0 toob kaasavama kujunduse. Foto: Divulgao / Unicode

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

Uute kleebiste hulgas toome esile ka pruutidesse ja smokingidesse riietatud meeste emotikone – see on Google'i ettepanek uute värskenduste saamiseks. Samuti on pilt sellest, kuidas keegi annab lutipudeli, millel on ka kõikehõlmav ettepanek, ja pilt kahest inimesest, kes kallistavad, empaatiavõime väljendamiseks.

Emoji 13.0 kataloog esitleb kaasavamat koonust. Foto: Divulgao / UnicodeEmoji 13.0 kataloog esitleb kaasavamat koonust. Foto: Divulgao / Unicode

Emoji 13.0 kataloog esitleb kaasavamat koonust. Foto: Divulgao / Unicode

Lisaks ülalnimetatud kleebistele sisaldab Emoji 13.0 pakett pilte olukordadest ja igapäevastest asjadest, mis on väga spetsiifilised, näiteks oliivijook ja Bubble Tea, omamoodi mullidega jäätee, mida serveeritakse tavaliselt väga magusalt. Nende kummaliste kujunduste hulgas on võimalik maha võtta ka akordionid, pliiatsid, ninjad, hambaharjad, kruvikeerajad ja isegi hiirelõksud.

Unicode on konsortsium, mis vastutab emotikonide standardite eest. Igal aastal otsustab organisatsioon, millised uued kaardid kataloogi lisatakse. Väärib märkimist, et kuigi suured tehnoloogiaettevõtted seisavad silmitsi uute emotikonide ettepanekutega, saab igaüks soovitada piltide loomist asutustele.

Emojipedia ja The Verge kaudu

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsApi kaudu saata

Kuidas emotikonidega kirjutada ja WhatsApi kaudu saata