Facebook käivitab virtuaalse valuutapõhise maksesüsteemi, teatas ajaleht Bitcoin ja virtuaalne valuuta

Müüdid ja tõde Facebooki, WhatsApp ja Instagrami integreerimisest | Sotsiaalvõrgustik

Ennustused tekkisid pärast foto- ja videosuhtlusvõrkude omandamist 2012. aastal ja Messengeri omandamist 2014. aastal. Hinnanguliselt saab sellest integratsioonist kasu umbes 2,6 miljonit kasutajat. Pärast mitmeid skandaale Facebooki konto teabe lekitamise kohta Cambridge Analyticale 2016. aastal, on selle sammu eesmärk taastada kasutajate usaldus. Siiani pole integratsiooni alustamiseks sätteid. Zuckerberg ütles, et see on pikaajaline investeering ja ei saabu enne 2020. aastat. Selle teema kohta lisateabe saamiseks vt TechTudo koostada loetelu integratsiooni müütide ja tõega, mis mõjutavad digitaalseid sideteenuseid.

WhatsApp alustab öörežiimi testimist ja blokeerib rakenduse digitaalselt

1 2Mitost ja tõde Facebooki, WhatsApi ja Instagrami integreerimisest. Fotod: Tainah Tavares / TechTudo

Müüdid ja tõde Facebooki, WhatsApp ja Instagrami integreerimisest: Tainah Tavares / TechTudo

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid sooduskaupu? Tutvuge TechTudo võrdlusega

1. Kas minu vestlust jagatakse rakenduste vahel?

Müüt. Ainult vestluse liikmed saavad Androidi ja iPhone'i (iOS) jaoks saadaoleval platvormil sõnumeid vaadata. Samuti saavad nad vestluse sisu edastada, mis on juba WhatsAppis juhtunud. Vestluse privaatsus lekete ja kolmandate isikute loata juurdepääsu eest on tagatud. Teenuste lähenemise peamine eesmärk on võimaldada sõnumite vahetamist iga platvormi vestluste vahel: Facebook Messenger, WhatsApp ja Instagram.

2. Kas ma pean kõigi rakenduste jaoks registreeruma?

Müüt. Selle integreerimise eesmärk on hõlbustada kontakti loomist ja seetõttu ei nõua see, et kasutajatel oleks igal platvormil eraldi kirjed, nagu praegu. Rakenduste sõnumiteenuste jätkamiseks saab kasutaja hallata ainult ühte kontot. See ei sega vestlusi kontaktidega teiste integratsioonirakendustega. See muudatus ei pea muutma ka rakendust iga kord, kui näiteks vastate või saadate sõnumi.

3. Kas kõigil saadetud sõnumitel on otspunktkrüptimine?

Tõde. See on Zuckerbergi sõnul integreerimise peamine põhjus. Praegu on WhatsApp ainus messenger, mis pakub otsast lõpuni krüptimist. Eesmärk on seda turvatehnoloogiat kasutada ka Facebooki või Instagrami saadetud sõnumites. Arendaja eesmärk on tugevdada ja parandada kasutajate privaatsust, kuna see meetod takistab sisu pealtkuulamist kolmandate osapoolte poolt. See suurus piirab juurdepääsu ainult vestluse liikmetele.

4. Kas vestlusrakendusse on võimalik saata SMS-i?

Tõde. Selle uudsuse eesmärk on laiendada teenuste kasulikkust ja meelitada ligi rohkem kasutajaid, eriti Ameerika Ühendriikides, kus SMS-e kasutatakse sama sageli kui sõnumside tarkvara. Seni saavad funktsioone ainult Google'i opsüsteemiga seadmed. Miski ei viita sellele, et sellel teenusel oleksid samad kulud, mida mobiilsideoperaatorid.

2/2 integreeritakse Facebook Messenger, WhatsApp ja Instagram Fotod: Wallace Nascimento / TechTudo

Integreeritakse Facebook Messenger, WhatsApp ja Instagram Foto: Wallace Nascimento / TechTudo

5. Kas sõnumit salvestatakse piiratud ajaks?

Tõde. Andmekaitse paremaks tagamiseks kavatseb see integratsioon kindlaks määrata kehtivusaja, nii et vestlused jääksid Instagramist kättesaadavaks, nagu seda tehakse lugudes. Zuckerbergi projekti kohaselt võib automaatse aegumise limiit olla üks kuu või üks aasta, sõltuvalt kasutaja valitud konfiguratsioonist. Kui ta soovib vestlusi jäädavalt salvestada, saab ta kasutada Google'i ja Apple'i opsüsteemide jaoks saadaolevat varusüsteemi. Seda funktsiooni saab WhatsAppis aktiveerida, pole veel teada, kas teistes rakendustes on ühilduvust.

6. Kas kõigi rakenduste funktsioone ühendatakse?

Müüt. Trio Facebookist, Instagramist ja WhatsAppist ei saa funktsioonide kombinatsiooni. See integreerimine lubab juurdepääsu iga rakenduse kontaktiloendile kõigi teenuste kasutajatele, mis esindavad ühendatud platvormis sisalduvaid navigeerimisfunktsioone. Siiani piirdus üksik ühendamine rakenduste vahel sõnumite saatmisega.

7. Kas 2020. aastal alustatakse uute asjadega?

Võibolla jah. Integreerimise saab lõpule viia ja vabastada 2020. aasta alguses, kuid ametlikku kinnitust ettevõttelt endiselt pole. Vahepeal on kuuldused tekitanud kahtlust, et uute funktsioonide testimise võimalus võis märtsis põhjustada üldise krahhi Facebookis, WhatsAppis ja Instagramis.

See tõrge põhjustas heli-, foto- ja pildisõnumite kandjate jagamise ebastabiilsuse; Facebooki avaldamise ja kommenteerimise takistused; lisaks Instagrami nõrkustele, mis takistavad otsest edastamist ja lugude postitamist. Facebooki ametliku seletuse kohaselt on ebastabiilsuse põhjus nende serveri valesti konfigureerimine ja see põhjustab platvormi krahhi või ebastabiilsuse.

Tuleb märkida, et kiirsuhtlusrakenduse probleem on andnud eelise tema rivaalile Telegramile, kes on 24 tunni jooksul võitnud umbes kolm miljonit uut kasutajat. Numbri andis välja Telegrami asutaja ja tegevjuht Pavel Durov. Juhtkond rõhutas, et see rakendus pakub "tõelist privaatsust ja piiramatut ruumi kõigile". Välisajakirjandus näitas seda avaldust provokatsioonina konkurentidele.

Kuidas lahendada GIF-is tehtud vigu Instagramis? Esitage TechTudo foorumis kĂĽsimusi.

Kuidas installida WhatsApp heli Instagrami lugudesse

Kuidas installida WhatsApp heli Instagrami lugudesse