contador gratis Saltar al contenido

Müüdud 55,7 miljonit lülitit. Konsool edestas Nintendo 64 ja GameCube kombineeritud müüki

Müüdud 55,7 miljonit lülitit.  Konsool edestas Nintendo 64 ja GameCube kombineeritud müüki

Nintendo viimasest majandustulemuste aruandest selgus, et Jaapani ettevõte müüs 2020. aasta esimese kolme kuuga 3,29 miljonit Switchi konsooli. Kokku on kogu maailmas müüdud üksuste arv 55,7 miljonit. Selle väärtus ületab Nintendo 64 ja GameCube’i kogumüüki, kokku 54,6 miljonit.

Aruande kohaselt näitas Nintendo Switchi müük selle aasta esimeses kvartalis 33% -list kasvu võrreldes eelmise aasta sama perioodiga. Samuti näitas ettevõte, et ajavahemikul 2019. aasta aprillist kuni 2020. aasta märtsini müüdi 21,03 miljonit ühikut.

Ettevõtte positiivsed tulemused on isegi pandeemia ajal seotud suuresti Animal Crossing: New Horizons populaarsusega. Switchi eksklusiivne pealkiri jõudis turule 20. märtsil ja Nintendo andmetel on neid müüdud üle 11,77 miljoni eksemplari.

Animal Crossing sarja uusim osa on nüüd Switchi 7. enimmüüdud mäng, ületades selliseid tiitleid nagu Luigi Mansion 3, New Super Mario Bros. U Deluxe, Super Mario Party või Splatoon 2.

Nintendo jaoks võib järgmine kvartal, mis kestab 1. aprillist 30. juunini, tuua veelgi suuremaid kasvuväljavaateid. Hiljuti avaldas Jaapani ettevõte populaarse pealkirja Super Mario Maker 2 värskenduse, mis võimaldab teil ühendada erinevaid tasemeid ja luua täielikke seiklusi.

Borderlands, Bioshock ja XCOM sarjadest välja antud mänguversioonid on ka “vihmaveerennil” konsoolidel. Kuuldused on levinud ka sellest, et Nintendo valmistub Super Mario saaga mõnest klassikalisest mängust ümber tegema.