Muukeelsete ekraanidega iPhone 11 ja 11 Pro kuvavad seadetes teate

Huvitav on märkida, et Apple on juba mõnda aega käinud kahel pisut vastupidisel rajal volitamata remont oma seadmes. Ăśhelt poolt hakkasid ettevõtted lubama ehtsate akudega iPhone’e remondiks volitatud keskustes ja hakkasid loata abistamiseks tarnima originaalseid osi; teisalt hakkas see selgitama paralleelset akukasutust iOS-i seadmetes ja osales poleemikas Battery Health funktsiooni ĂĽle.

Loomulikult tellib uute iPhone’ide saabumine volitamata abiga uued Apple’i saaga peatĂĽkid. Ei midagi muud: Apple avaldas täna uue tugidokumendi, vt iPhone 11 ja 11 Pro, selgus, et see hakkab sellel seadmel hoiatusi näitama, kui see on varustatud paralleelturu paneelid.

Täpsemalt, kui viite oma uue iPhone volitamata remondikeskusesse ja tehnik asendab seadme ekraani mitteoriginaalse osaga, ilmub teie lukustusekraanile teade, et komponent pole ehtne; See teade on olemas neli päeva. Seejärel ilmub see 15 päeva jooksul rakenduse Seaded avalehele. Lõpuks kuvatakse hoiatus püsivalt ekraanil Üldine »Teave.

Apple märgib, et teatis on ainult informatiivsel eesmärgil, see tähendab, et see ei mõjuta teie seadme funktsionaalsust mingil viisil. Selle mõte on lihtsalt hõlbustada Apple’i volitatud teeninduskeskuse tööd, sest selle asukoha tehnikud saavad hõlpsasti kontrollida olulist teavet (näiteks ekraani olekut), ilma et peaksite seadet lukust lahti tegema. Teave mitteoriginaalsete ekraanide kohta on seadme profiilis, nii et see kuvatakse välises diagnoosimises isegi siis, kui paneel on kahjustatud.

IPhone 11 ja 11 Pro saavad sama hoiatuse, kui nende aku asendatakse mitteoriginaalse komponendiga – kuid see pole midagi uut, kuna sarnane käitumine on juba rakendatud ka iPhone XR ja XS. Enneolematud ekraanikĂĽsimused (ja ainult 2019. aasta seadmetele).

Seda öeldes on selge, et Apple’i prioriteet on tugevdada originaalosade kasutamise tähtsust. Ettevõte toob oma uuel tugilehel esile, et paralleelturgude ekraanid võivad olla halvema kvaliteediga ja võivad tekitada probleeme või puudusi, näiteks puuduvad tugiteenused Multi-Touch või poolt Tõeline toon, vale kalibreerimine, ebakorrapärane või oodatust väiksem heledus ja paljud teised.

MacRumorsi kaudu