Muusikaallikad saabuvad Brasiiliasse Instagrami lugude ja Facebooki kaudu – .br
PRIJAVE

Muusikaallikad saabuvad Brasiiliasse Instagrami lugude ja Facebooki kaudu – .br

Kui olete harjunud nägema Lugu teie sõber Instagram (ja see järgib vähemalt mõnda inimest, kes elab või asub väljaspool Brasiiliat), võisite teatud postitustest leida järgmise hoiatuse: "Instagrami muusikat teie piirkonnas pole saadaval". Nüüd võite hakata temaga hüvasti jätma.

Facebook teatas täna, et funktsioon muusika meie Lugu Instagramist ja Facebookist ise jõudsid lõpuks Brasiiliasse. Selle abil saate lisada muusikat kahes võrgus olevatele kohesetele postitustele (koos sõnade õigustega) või seostada oma Facebooki profiili oma elus mõne spetsiaalse looga (või millegi proportsionaalsega).

Meie Lugu, Saate muusikat lisada ressursile vastava uue kleebisega: sisestage lihtsalt soovitud laul ja sisestage see osa, mida soovite oma postituses esile tõsta. Kui laulu tekst on platvormil kirjas, saate neid kuvada Lugu, vormindage see vastavalt soovile. Peale selle Lugu Muusika sõpru saab muidugi Brasiilias lõpuks kuulata.

Facebookis on võimalik ka muusika lisamine Lugu (isegi ilma laulusõnu kasutamata) ja meil on endiselt reaalajas voogesituse funktsioon, mida nimetatakse Huule otsene sünkroniseerimine: sees saate valida loo, mida soovite mängida voogesitatud, nii et saate jälgida ka omaenda laulmist.

Lõpuks saate seostada loo ka oma Facebooki profiiliga, nii et see lugu kuvatakse teie kohta põhiteabes. Kõik, kes näevad teie profiilil "jälitamist", saavad Facebookis kuulda, vaadata laulu eelvaate või avada see otse oma platvormil. voogesitatud lemmik seda kuulda.

Muusikauudised Facebookist / Instagramist on avaldatud kõigile brasiillastele iOS-is ja Android-is. Naudi!


Facebooki rakenduse ikoon


Instagrami rakenduse ikoon

läbi Tecnoblog