Muusikafestivale iseloomustab nÀotuvastustehnoloogia kasutamine

Muusikafestivale iseloomustab nÀotuvastustehnoloogia kasutamine

Maailma 40 suurimat muusikafestivali on vÔtnud kohustuse mitte kunagi kasutada nÀotuvastustehnoloogiat. Selles loendis on sellised nimed nagu Coachella ja Bonaroo.

Otsus sĂŒndis varsti pĂ€rast seda, kui rĂŒhm kunstnikke tuli avalikkuse ette, et vĂ”tta seisukoht sĂŒsteemi vastu ja vĂ”ib-olla ka festivali boikott, mis otsustas sĂŒsteemi lauale panna. SeejĂ€rel kasutati kampaanias kunstnike hÀÀli koos fĂ€nnide ja aktivistide hÀÀltega.

Need 40 festivali on teinud avaldusi, milles vĂ€idavad end olevat asja poolel. “See vĂ”it on suur löök nĂ€otuvastuse Ă€rilisele levikule Ameerika Ühendriikides,” kirjutas Tom Morello BuzzFeed Newsi numbris.

NĂ€otuvastus pole muusikalises meelelahutustööstuses midagi uut, kuna seda kasutatakse juba publiku jĂ€lgimiseks. SĂŒsteemi vastuvĂ”tmisel on siiski mĂ”ningaid vastuvĂ€iteid. Kolm PĂ”hja-Ameerika linna on jĂ€relevalve eesmĂ€rgil keelanud tehnoloogia kasutamise ja suurenev vaidluslaine vĂ”ib vallandada sarnase vastulöögi ka teistelt tööstusharudelt ja / vĂ”i linnadelt.