Muusikakast pole PT-le enam ainus

PT piiramatu muusikateenus on värskelt kättesaadav ka teiste operaatorite klientidele, teatas ettevõte täna, mis on ka kasutajaliidese ümber määranud ja platvormile lisanud funktsioone, näiteks võimalust muusikat võrguühenduseta kuulata.

See on üks Music Boxi silmapaistvaid uusi funktsioone. Teemad, mis olid varem saadaval ainult voogesituse kaudu, saab nüüd brauseri vahemällu salvestada ja kuulata ka siis, kui kasutaja pole Internetiga ühendatud.

Pilves hostitud teenused, mis võimaldavad juurdepääsu 12 miljoni teema kataloogile, arvutitest, teleritest, tahvelarvutitest ja nutitelefonidest (Android ja iOS koos lubatud „peagi” Windowsi telefoniga), on nüüd ka kõigi teiste platvormide operaatorite klientide käeulatuses, v.a. telekas.

PT sõnul on võimatus seotud tehniliste probleemidega, nii et Meo tellijatele tagatakse juurdepääs televisioonile, selgitas operaatori allikas TeK-le.

Portugal Telecomi klientidele on siiski jätkuvalt soodsamad teenusele juurdepääsu hinnad, mis võivad olla tasuta või maksta 4,99 eurot, teiste operaatorite hinnad aga 9,99 eurot kuus.

Music Boxil, millel on nĂĽĂĽd “uus graafiline identiteet”, on nĂĽĂĽd ka võimalus importida kasutajate esitusloendeid iTunes’i ja jagada esitusloendeid sotsiaalsetes võrgustikes, ĂĽksikasjalikult kirjeldades meediasse saadetud avaldusi.

Albumi kaanevõrgu vaade ja esitusloendite ühine jagamine (koos integreerimisega Facebookiga ning muusika voogesituse ja jagamise võimalusega), uued alad eelvaade (võimalusega kuulata 30 sekundit laule) ja privaatpiirkonna loomine (kus kliendid haldavad oma kontosid, salvestavad lemmiksisu, suhtlevad sõpradega, kontrollivad nende allalaadimisi ja konfigureerivad oma seadeid) on veel esile tõstetud funktsioonid.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi

Joana M. Fernandes