Muutke oma iPhone MacBooki numbriklahvistikuks

Ma tegelikult ei oma MacBooki, vaid pisike traadita alumiiniumist klaviatuur, mis avaldab muljet kõigile, kes siin kodus käivad. Tal on tegelikult sama asi paigutus Apple’i sĂĽlearvuti klaviatuurilt. Ma leian, et see on väga praktiline, saan sellega isegi ringi liikuda, kuid tunnistan, et ma ei saa harjuda numbriklahvistiku puudumisega paremal kĂĽljel. Kui sellega harjute, siis on see väga puudu. Mul oli plaan osta juhtmega klaviatuur, kuid nĂĽĂĽd on ilmunud alternatiivne lahendus, mida otsustan testida: NumberKey.

NumberKey on taotlus iPhone ja iPod touch mis simuleerib WiFi-võrguga ühendatud numbriklaviatuuri. MacOS X-i programmis (millel pole veel Windowsi versiooni) seostate oma seadme arvutiga ja hakkate kirjutama. Nii lihtne see ongi.

Valida saab ka nelja seast nahk palju erinevusi: valge (see ülaltoodud fotolt), Must (sama mis MacBook Airi klaviatuuril), Hõbe (näiteks MacBook Pro) ja Klassikaline (Valge vanast iMacist).

Rakenduste hinnad on palju odavamad kui Apple’i juhtmega klaviatuur: 1,99 dollarit (R $ 4,50) juures Rakenduste pood (sealhulgas Brasiilia). Muidugi pole see sama mis fĂĽĂĽsiline klaviatuur (me peame seda alati kirjutamise ajal vaatama), kuid siiski huvitav.

PS: Ma tean, ma peaksin ennast häbenema ja klaviatuuri puhastama. ?