Muutke oma iPhone voodoo-nukuks, et vastaseid karikas kuivatada

Karikad on põnev aeg. Kui Brasiilia rakendus on pĂĽhendatud võistlusele mitte Nemad elage viis korda riigi meistrite tasemele, vähemalt saate oma iPhone’i või iPod touchi muul viisil oma lõbuks kasutada. peale selle vuvuzelas App Store’is ilmudes on ka teised Ĺľanrid võitmas oma positsiooni: voodoo vaenlase kuivamiseks. ?

Hiljuti ilmus kaks MM-ile pühendatud tüüpi rakendust. Esimene on Voodoo jalgpall, väga lõbus ja tasuta kuni 1. juulini (jookse!). Kahjuks pole see Brasiilia poodides saadaval, kuid selle saab alla laadida sellelt lingilt koos väliskontoga (lisateavet saate siit teha).

Sellega riietate kaltsunukku, muutes juukseid, silmi, kulme, nahatooni ja ühtlast vormi. Samuti saate valida mängija, kohtuniku või treeneri vahel.

See pakub kahte tüüpi piinamist: näo koormus või klassikalised nõelamised. Miski pole liiga keeruline, kuid sõpradega lõbutsemine võib olla seda väärt.

Kui te ei soovi teise riigi App Store’is kontot avada, on täna käivitatud Brasiilia rakendus, mis teeb põhimõtteliselt sama, palju rohkemate võimalustega. SEE Voodokook (0,99 dollarit App Store’is, sealhulgas Brasiilias) võimaldab lisaks nööpnõeladele, klambritele ja isegi elektrisaagile kasutada. Lõpuks võite ikkagi nuku põletada ja saata sõpradele e-posti või Facebooki kaudu.

Vastasmeeskonna valik on antud juhul otstarbekam, sest saate kohe märkida riigi, teised vormiriided tuleb aga valida värvide järgi individuaalselt. Vaadake reklaamvideot:

Kas soovite võita Voodoocupi koopia?

Nii et olge üks esimesest 5-st, kes vastasid õigesti järgmistes kommentaarides:

Mitu väravat lasti Aafrika maailmameistrivõistlustel selle artikli ilmumise ajal?

Niisiis, kui palju? 23? 45? Või 53? Jookse ja vasta! ?