MWC 2020: ennustatud on inimeste merd, kuid Fira Barcelona on tõeline kõrb - äri

MWC 2020: ennustatud on inimeste merd, kuid Fira Barcelona on tõeline kõrb – äri

Havanna hotelli, kus me ööbisime, vastuvõtutöötaja sõnul selgus, et kuigi hotell polnud tühi, oli selle täituvus MWC-nädalal 89%, tühistamisel oli palju mõju. Kõigi ettevõtete jaoks tähistavad taksojuhid, hotellid, üritusnädalad või täpsemini 4 sündmuse päeva kahte ärikuud. Paljude inimeste jaoks on see väga oluline, ütles ametnik. MWC mõjutab kogu Barcelona keskust, eriti aga Fira Barcelona piirkonda Gran Via ääres, kus üritus toimub. Restoranides töötab täna tavaliselt rohkem inimesi, kuid sel aastal enam mitte, lisas ta. Kuigi koroonaviiruse juhtumeid ei olnud, tunnistas töötaja, et Itaaliaga näitlikustades on tehtud ennetusmeetmeid, et üleöö on olnud nakatumise juhtumeid.

Seejärel suundusime MWC nullpunkti Fira Barcelona konverentsikeskusesse ja päeval, mis pidi olema katoliiklik, sisenevate inimeste merest nägi see välja nagu kummituslinn. Mobiilimaailma kongressile enam viiteid pole, praktiliselt kõik on ära võetud. paviljoni uks on alles pooleli sündmuse lõplike üksikasjade kustutamiseks. Paljud tööle tulnud inimesed kaotavad palju raha ja trahve, see näituse tase tühistatakse, teatas turvapaviljon SAPO TEK-ile. Täna läheb normaalsel, tavalisel päeval hulluks. Kõik oli valmis, kuni see tühistati, kuid kui Jumal soovib, et aasta pärast tuleks, õhutab ta seda inimest, raputades pead.

Bensiinijaama kohvikus Fira Barcelona ees on kõik samuti vaikne, kliente on kaks või kolm. Kassapidaja kahetseb ka tühistamist ja kaotatud äripotentsiaali. Võib-olla on suurim tühistamisefekti peegel Fira Congressi hotell, mis asub paviljonist üle tänava. Eelmine aasta oli MWC uue väljaande jaoks välja müüdud, kuid nagu administraator kinnitas, on meil praegu hõivatud ainult kolm tuba, mis kinnitab meie tähelepanekut, et hoones pole ühtegi hinge. Ehkki toimub tühistamine, on broneering makstud, nii et kõik ei lähe hotellis kaduma.

tek Fira Barcelona Fira Congressi hotell oli aasta enne MWC välja müüdud. Sel aastal on üritusenädalal hõivatud kolm tuba.

Ehkki üritus kestab neli päeva, esindab MWC tavaliselt taksojuhi sõnul lisatööd umbes kuu aega. et umbes 15 päeva enne seda oli võistlus lennujaamale intensiivistunud koos varem saabunud tehnikute ja töötajate saabumisega, et hakata üles seadma osalevaid kaubamärgiplatse. Siis oli sündmus ja järgmisel nädalal olid uued rinnad konstruktsiooni lammutamiseks, mis tähendas, et ka hotellid ja restoranid töötasid terve kuu jooksul hästi.

Kuigi ülesütlemine on kahjulik paljudele töötajatele ja ettevõtetele, nõustuvad praktiliselt kõik intervjueeritavad, et esiteks on tervis ning vältimaks inimeste edasikandumist ja lõpuks surma, on see parem. Taksojuht ütles, et töötas sellel perioodil väga hästi, kuid järgmiseks aastaks, sest igal aastal on olemas tehnoloogia, kellegi elu, kord kadunud, igavesti