MWC14: kõik uudised liikumismaailma kohta keskenduvad Barcelonale

MWC14: kõik uudised liikumismaailma kohta keskenduvad Barcelonale

Uus näitus ja konverents algavad homme, 24. veebruaril, kuid mitmed kaubamärgid on juba hakanud oma uudiseid esitlema, püüdes meediumitähelepanu pälvida väga tiheda päevakava keskel.

Nokia avalikustas homme eeldatava esimese Android-telefoni, mis võib olla kinnitamata, nagu juhtub kuulujutul ja oodatud mudelis, mis andis nutitelefoni- ja tahvelarvutitööstusele gaasi, ning päeva lõpetab uue Samsung Galaxy turule toomine.

Paljude ettekannete ja demonstratsioonide hulgas on lisaks konverentsidele ka sel aastal Mark Zuckerberg – Facebooki asutaja ja tegevjuht – ning Ginni Rometty – IBMi esimees, president ja tegevjuht – peaesinejad, päevakavas, mis on täis sidetööstuse arenguga seotud teemasid.

Mõned võtmehetked on kättesaadavad Interneti kaudu kas voogesitades kaubamärgi juhtivat konverentsi või Mobile World Live TV kaudu, mille ülekanded algavad homme kell 8.30 (Portugalis 7.30).

Rakendus Planet on üks kohustuslikest piiriületuspunktidest, arvestades liikumismaailmas raskemaid rakendusi, kuid lähikuudel on kauplustes ka seadmete turule toomine ning kommunikatsioonitehnoloogia areng, mis jääb kasutajatele sageli märkamatuks, kuid muudab lõppkokkuvõttes kontseptsiooni edukust. liikuvus. 4G rändlus, WiFi arendamine ja ulatuslikud NFC katsetused on mõned sellesse kategooriasse kuuluvatest tehnoloogiatest.

Sel aastal on ekspositsioonil rohkem kui 1,7 miljonit eksponenti, kes näitavad nelja päeva jooksul oma tooteid ja teenuseid Barcelona messikeskuses, mis on GSMA konverentsipealinn aastani 2018. Taas on Apple siiski erakordne puudumine. ” spekter ”iPhone ja muud kaubamärgiga tooted on alati olnud erinevate nutitelefoni- ja mobiilibrändide peamiste konkurentidena.

Suurim kohalolek on Portugalil, kus 11 ettevõtet on registreeritud portugallastena ja kes seisavad mitmes Fira paviljonis, kuid muidugi on rohkem portugali teadmisi, mis näitavad Portugali pinnase väljatöötatud uuendusi, ja TeK tunneb juba vähemalt palju rohkem ettevõtet, kus on eksponente, kes on ei ilmu GSMA loendis, kuid sellel on ka kuvamiseks uudiseid.

Tasub vaadata ka teisipäeval toimunud GSMA auhindade üleandmist, mille finalistide seas oli Portugali ettevõte.

Kõiki kõige olulisemaid uudiseid kajastatakse ka TeKi kaudu, mis hoiab Lissaboni konverentsil ja uudistetoas ajakirjanikke keskendumas peamisele käivitamisele, seega soovitame kõigile lugejaile, kes jälgivad uudiseid sildiga MWC14.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi