MWC17: HTC soovib aidata mis tahes objekti virtuaalsesse reaalsusesse tuua

HTC kasutas Mobile World Congressi ära, tuues teieni tuvastustööriista Vive Tracker, mis muudab mis tahes objekti virtuaalse reaalsuse seadmeks. Loomulikult töötab see toode HTC ja Steami virtuaalse reaalsuse seadmega Vive.

100 USA dollari, praeguse vahetuskursi järgi umbes 94,48 euro eest tuleb Vive Tracker müüki 27. märtsil, ehkki esimeses etapis on tootele juurdepääs ainult programmeerijatel. Seade, mida esitleti ka mängude arendajate konverentsil, asetatakse kindlale objektile, näiteks golfiklubile, ja kannab sama objekti virtuaalsesse keskkonda.

Venture Beat tsiteerides selgitas HTC juht Daniel O’Brien, et ettevõte näeb “virtuaalse reaalsuse jaoks väga tugevat tulevikku ja me oleme loonud Vive’i ĂĽmber terve ökosĂĽsteemi”, ökosĂĽsteemi, mis “areneb, kohaneb – kas ja kasvab ka edaspidi. ja tuua tööstust edasi ”.

HTC teatel on esimese tuhande Vive Trackeri jaoks laekunud 2300 rakendust. See rakendus on saadaval mitmetes rakendustes peale mängude, näiteks haridus, koolitus ja tervis. 60% saabunud taotlustest pole mängu- või meelelahutusliku sisuga seotud.

Jälgige kõiki Mobile World Congressi uudiseid koos TeK-ga, kes viibib Barcelonas ja kajastab maailma suurimat mobiilsündmust