IGRE

MWC2018: see on Barcelona kõige säravam nutitelefon

Bullit tugevdab oma CAT-valikut veelgi mudeli S61 abil, mis on ka tolmu-, vee- ja tilkakindel nutitelefon, nagu Explore, kuid mis on peamiselt mõeldud puuseppadele, töövõtjatele ja inseneridele tänu sellistele tööriistadele nagu laserkaugusmõõturid ja temperatuurispekter.

Pärast kuulujuttude ja teabe ilmumist teatas Xiaomi kaubamärgi tootejuhi Donovan Sungi Twitteri kaudu Mi Mix 2S mudelist. Vahemiku ülaosa varustatakse Snapdragon 845 protsessoriga, mis jõudis turule 27. märtsil. Kahjuks ei toonud Hiina tootja seadmeid Barcelonasse, kuid tegi uue Mi laserprojektori seadmetega löögi. Nagu nimigi ütleb, on see projektor, mis on võimeline levitama pilti mis tahes pinnal, toetades 4K eraldusvõimet.

Seevastu Huawei eelistab oodatud P20 jätta “koju”, mis on salvestatud 27. märtsil Pariisis esitluseks – mis peaks lõpuks jagama oma tähelepanu samal päeval turule tulnud konkurendi Xiaomi “Mixeriga”. Kuid lekitatud teave seadmete kohta on vastutav iPhone X-ga sarnase kolmekordse tagakaamera ja ekraani suure panuse eest. Kuid Huawei toob uue MWC MateBook X Pro, mis soovib konkureerida Apple MacBooki, MediaPadi rivistusega tahvelarvuti ja 5G ruuteriga. .

Ehkki Lenovo ei too oma mobiilse maailmakongressi pakkumiste portfelli uut nutitelefoni, tugevdab kaubamärk oma kohalolekut panustega oma uuele kaasaskantavate arvutite reale ja mis kõige tähtsam on masinasisese personaalse assistendi kasutuselevõtt.

Samuti on HTC otsustanud 2018. aastal hea alguse tuua, tuues sisse virtuaalse reaalsuse peakomplekti värskenduse Vive Pro. Ürituse ajal kogevad need, kellel on võimalus uusi prille katsetada, virtuaalse reisi simulatsiooni kuumaõhupallis.

LG saabub Barcelonasse elegantse V30S-i abil, ThinQ tehisintellektitehnoloogiaga varustatud nutitelefoni V30 värskenduse, Snapdragon 835 protsessori ja 18: 9 ekraanitrendi abil. Seade saab RAM-i värskenduse, nüüd 6 GB ja suurendatud sisemälu võimalustega 128 GB ja 256 GB. LG soovib püsida 5G-ühendusi toetavate seadmete esirinnas, lubades järgmise aasta uudiseid. Kuid viide asjaolule, et sündmuselt leiti LG G7 mudel, on väga huvitav, kuna see tühistati aasta alguses edasijõudnud tootmisetapis. Kas ta kahetseb seda otsust?

See oli pikk nädal, kuid täis suuri tootjate uudiseid. Uue põlvkonna nutitelefonid lubavad kaameratele, protsessoritele ja mis veelgi olulisem, keskenduda multimeediakomponendile nende 18: 9 laiekraankuvade kaudu. Jagage meiega, milline mark või mudel on teile kõige uudishimulikum.

Toimetuse märkus: teavet Lenovo kohta on ajakohastatud. Viimane värskendus 2018/03/02 16h27.

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH