MX Master 3 ja MX-klahvid: Logitechi uued Maci välisseadmed ühendavad tõhususe ja mugavuse

Logitech on värskendanud hiirt MX Master 3 ja klaviatuuri MX Keys, et kohaneda kõige nõudlikumate eluviisidega, olgu siis disaini- või programmeerimismaailmas, keskendudes Apple’i tarkvara- ja riistvaraökosĂĽsteemiga harjunud inimestele. Master-seeria välisseadmete sari on loodud silmas pidades spetsialiste, kes soovivad töötamise ajal saavutada kõrgemat jõudlust mugavust ohverdamata.

Elektromagnetilise mehhanismi MagSpeed ​​kaudu lubab MX Master 3 hiire põhiratas liikumatuks jäädes 90% kiiremini ja 87% täpsemalt kerida. 4000 DPI täpsusega võimaldab see seade töötada mitmesugustel pindadel, isegi 44 millimeetri paksuse klaasi all.

See varustus on loodud rõhuasetusega kasutaja ergonoomikale, kohandudes teie peopesaga. Suurema tootlikkuse saavutamiseks saab hiirt optimeerida erinevate rakenduste ja programmide jaoks. Näiteks Excelis suudab ratas edendada 1000 rida sekundis ja põhjustada kursori õigesse asukohta “maandumist”. Sama kiiruse saab saavutada ka kodeerimiskeskkonnas.

Pöidla asetamise nupule Viip vajutades on võimalik vaadata kõiki avatud rakendusi. Samade nuppude abil saab navigeerida ka erinevates videokaadrites või pilditöötlusrakendustes, võimaldades viimasel juhul liikuda ka erinevate kujundustööriistade kaudu.

Logitech Options tarkvara abil saab MX Master 3 optimeerida töötama mitmesuguste programmidega, sealhulgas Microsoft Word, Excel ja Power Point, brauserid nagu Google Chrome Safari ja Edge ning Adobe Photoshop ja Premiere Pro ning Final Cut Apple Pro.

Ăśkski arvutikogemus pole täielik ilma klaviatuurita. MX-klahvid sisaldavad spetsiaalseid klahvikombinatsioone neile, kes on harjunud töötama Apple’i tarkvara- ja riistvaraökosĂĽsteemiga. Peale õunafirma arvutite ĂĽhildub klaviatuur ka näiteks iPadiga kiiremaks ja tõhusamaks kirjutamiseks.

Et kõik seadistuse elemendid omavahel kokku ei läheks, on komplektiga kaasas ka uus värvilahendus, mis on inspireeritud hiiglaslikest Cupertino toodetest: Space Grey.

Sarnaselt MX Master 3-ga on ka MX-klahvid kujundatud mugavust silmas pidades ja nii saate neid kasutada intensiivsete tööseansside ajal, ilma et käed liiga palju libiseksid ja ebamugavas asendis.

Erinevus teiste kaubamärkide klaviatuuride ja MX-klahvide vahel on nutikas taustvalguses. Varustus kohandub erinevates keskkondades, sõltuvalt valgustuse tasemest. Näiteks võite klaviatuuri “ĂĽles äratada” kohe, kui selle alla panete, ja naasete laualt lahkudes uuesti “magama”.

Mõlemal välisseadmel on USB-C kuni USB-C kiire laadimine, mis tähendab, et neid saab laadida ja kasutada samaaegselt ilma katkestusteta ning see aitab veelgi rohkem ruumi ja aega kokku hoida.

Mis puutub seadme aku pikaealisusse, siis saab MX Master 3 hiirt pärast ühte laadimist kasutada kuni 70 päeva ja pärast kiiret minutilist laadimist saab seda kasutada kolm tundi. MX Keys -klaviatuur võib ühe laadimisega vastu pidada kuni 10 päeva või ilma taustvalguseta kasutamisel kuni viis kuud.

Seadet saab kasutada mitme arvuti samaaegseks juhtimiseks WiFi-ühenduse kaudu, isegi Windowsi ja MacOS-i vahel. Seega saab dokumente ja faile hõlpsamini üle kanda, tuleb need ainult ühelt poolt kopeerida ja teiselt poolt kleepida.

Logitechi välisseadmed on alates selle aasta augustist saadaval 109 euro eest nii hiire MX Master 3 kui ka klaviatuuri MX Keys jaoks.