Myanmaris äri otsiv Portugali tehnoloogiaettevõte

Kolm Portugali ettevõtet korraldavad end ärimissioonil Myanmarisse, kus nad otsivad ärivõimalusi. Riik astub esimesi samme suheldes rahvusvaheliste ettevõtetega ja demokraatia rakendamisel.

Kommunikatsiooniturg on üks neist, mis esindab suurt ettevõtluspotentsiaali välisettevõtetele, võttes arvesse, et teenuse pakkumine ja kasutajate arv on minimaalsed ning riigi elanikkond on 55 miljonit inimest.

Nad külastasid Myanmarit, et kohtuda WeDo Technologies, Celfinet ja Greenwich Consulting kohalike avaliku ja erasektori kõrgemate esindajatega samal nädalal, kui riik külastas esimest korda ka Ameerika presidenti Barak Obamat.

Koosolekul, kus nad osalevad kuni 24. novembrini, arutavad ettevõtted mitmete teemade üle, mis aitavad „riikidel vältida kontrollitud vigu naaberriikides” ja kiiresti juurutada suhtlusvõrku, rõhutades pressiteadet.

Sellised teemad nagu regulatsioon, võrkude juurutamise strateegiad, infosüsteemide juurutamise strateegiad, turundus ja mobiilsed finantsteenused on päevakorra arutelu prioriteedid.

Kontserni tuntuim nimi WeDo Technologies on tulude tagamise tarkvara juhtpositsioonil maailmas ja tegutseb 80 riigis, pakkudes oma teenuseid 140 telekommunikatsioonioperaatorile kogu maailmas. Celfinet on telekommunikatsioonitehnikaga tegelev ettevõte; samas kui Greenwich Consulting pakub strateegilist ja juhtimiskonsultatsiooni telekommunikatsiooni ja meedia valdkonnas.

Kirjutatud uue ortograafilise testamendi järgi