MySNS-i portfell: SNS-i rakendust värskendatakse uute funktsioonide ja muu tervisealase teabega

On olemas uus versioon MySNS-i rahakotist, mis töötab nagu elektrooniline tervisekott. Alates selle käivitamisest kolm aastat tagasi on rakendus registreerinud enam kui 520 allalaadimist ja aastapäeva tähistamiseks on olemas uus versioon, millel on erinev pilt „Atraktiivsem ja rohkemate funktsioonidega”, edendab SPMS avalduses.

Rakendusel on uus menüü Tervisemõõtmine, mis sisaldab pääsukaarti, nüüd on võimalus määratleda iga kasutaja jaoks konkreetne eesmärk. Kodanike piirkonnas on hoolekandekaart integreeritud andmete lugemise ja salvestamisega. Rakenduse kaudu on teil nüüd turvaline juurdepääs digitaalsetele tervisekaartidele, nagu vaktsiinid, paberita retseptiravimid, ADSE-d, elutunnistused, haruldased haigused ja allergiad.

Rakendus tutvustab kolme põiki värvilahendust ja võimaldab blokeerida tegevusetuse esimesed 30 sekundit. MySNS-i rahakott võimaldab teil lisada ka hädaabikontakte, teavet autentitud kasutaja tuvastamise kohta (päritolu riiklikus kasutajate registris, kontakti rakenduse kaudu SNS24-ga) peetakse plussiks, mida kodanikele pakutakse.

See rakendus on tasuta ja sellele pääseb juurde Androidi ja iOS-i versioonides.