MyStore pood on saanud esimese uue valge MacBook-i seadme

Kuu aega tagasi teatas Apple valgest ja valgest MacBookist, mis on alates möödunud nädalavahetusest saadaval Brasiilia veebipoes hinnaga 3000 dollarit.

MacBook valge

Täna teatas MyStore Apple Premium edasimüüja koos kauplustega So Paulo ja Campinase kaubanduskeskustes, et neil on juba uus sülearvutiüksus klientidele saadaval. Kuna hind on fikseeritud, müüakse masinat ka 3000 dollari eest, kuid praegu pole edasimüügi veebisaidil saadaval ainult selle füüsilises kaupluses.

Kõige huvitavam on aga see, et alates sellest laupäevast (11. – 21.) Alustab MyStore mitu uutele masinatele keskenduvat seminari, kus uuritakse uusi MacBooki funktsioone ja selgitatakse huvitatud isikutele kõike, mis on kaasaskantavate Macide kohta. Ettekandeid viivad läbi spetsialiseerunud ja Apple'i poolt sertifitseeritud konsultandid, kel on iga piirkonna jaoks erinevad ajakavad.

MyStore on täna kohal Ibirapuera kaubanduskeskuses (Piso Campo Belo, telefon 11 5041-0698), Anlia Franco (Piso Tulipa, telefon 11 2268-2823) ja Iguatemi Campinas (Piso 1, telefon 19 3294-0626).