MyWaste: mõne inimese prügikast võib teistele väärtuslik olla

„MyWaste’i idee suurepärane juht oli meile teadaolev ettevõte, mis paneb kokku alumiiniumaknaid. Tehasest ostetavaid osi ei kasutata alati täielikult, näiteks ostetakse meeter alumiiniumi ega kasutata isegi poolt sellest. Ja nad ei tea, mida jäätmetega peale hakata, ”selgitas Pedro Pinto.

Sellest ajast alates hakkas ta jälgima teisi dilemmaid ettevõtteid. Ăśhel neist on suures mahutis sibulad, kuid paljudel neist on defekte näiteks puksides. Tarnijale tagastamine oleks kallim kui proovida neid jäätmeid mĂĽĂĽa või lihtsalt annetada, seega hoida neid laos. “Ja kui palju kordi pole me konteineri kõrval diivanit või mööblit näinud, lihtsalt sellepärast, et inimesed ei teadnud, et linnavolikogult on nende kollektsiooni taotlemiseks number?”, Dilemma, mille Pedro Pinto arvates saab lahendada, rakendusega.

MyWaste kavatseb ületada lõhe nende vahel, kes otsivad ja pakuvad, olenemata sellest, kas nad ostavad või müüvad ettevõtete või üksikisikute vahel. Ehkki ettevõte teeb rakenduse oma kasutajatele vabalt kättesaadavaks, olgu see siis isiklik või äriline, palub ta kasutada ainult kuulutuste jaotist.

“Tänapäeval, kui soovite, et midagi kasutataks, kiputakse rämpsu otsima. Kuid on probleem, isegi inimesed, kes seda ettevõtet juhivad, ei tea, mis neil on, ”selgitasid InspireITi ametnikud, viidates, et rakendusega on võimalik oma tooteid registreerida ja isegi varusid hallata ning siis saavad inimesed ja ettevõtted ennetavalt otsida, mis on. nad vajavad.