Nädala 5 parimat artiklit AndroidPIT-is

Kas sa jätsid sel nädalal olulistest uudistest ilma? Ma teen siin ooperi kokkuvõtte: Moto G dual-SIM hakkas hankima värskendusi domeenile Android 4.4.2 KitKat, et selle kasutajatele meeldida. Valime ka 10 hädavajalikku rakendust neile, kellel on juurdunud nutitelefonja sellest loendist on rääkida.

Ja keegi ei oodanud seda: Google hakkab lõpuks tootjaid sundima kasutada enamikku Androidi praegustest versioonidest nende käivitamisel ja need, kes seda ei täitnud, ei saanud GMS-i sertifikaati. Veel üks nimekiri on pälvinud ka tehnikasõprade tähelepanu: nimelt 10 kõigi aegade halvimat Androidi nutitelefoni (vaadake, kas teie kandidaat on sisestatud). Lõpuks uudised kadumisest: Flappy Bird eemaldati Play poest, jättes paljud fännid hinge.

Vaadake, mida olete puudust tundnud, samuti uusi kommentaare meie retrospektiivis loetud artiklite kohta!

top5 uudised2

© NextPit

1. Moto G dual-SIM: Android 4.4.2 KitKati värskendus algab

Motorola andis paar päeva tagasi välja KitKat 4.4.2 kahe SIM-kaardi värskenduse Moto G. Nagu tavaliselt, sai selle esimesena lukustamata seade. Värskendus on 230 MB, seda hakati levitama Malaisias ja paljud lugejad on selle Brasiilias kätte saanud. Lisateabe saamiseks klõpsake pealkirja lingil.

artt1

© NextPit

Kui sa juba tead root, siis tead, et Android-seadme juurdumise üks peamisi põhjusi on võimalus installida kohandatud ROM-e või teisaldada rakendusi SD-kaardile. Kuid kõige huvitavamate eeliste hulgas on palju eksklusiivseid juurrakendusi. Sel põhjusel oleme koostanud loendi 10 olulisest rakendusest, mida iga juurkasutaja peaks teadma (nende nägemiseks klõpsake pealkirja lingil).

artt1

© NextPit

3. Google otsustas: tootjad peaksid kasutama Androidi uuemat versiooni

Kõik algas enam-vähem usaldusväärsete kuulujuttudega, nii palju, et sait Androidi politsei otsustas oodata kaks nädalat, enne kui selle kohta lugu käivitada. Nüüd, kui tähtaeg on lekkinud ja Androidi meeskonna ametlik avaldus on kinnitatud: Google on hakanud tootjatele tähtaegu määrama ja veebruari algusest ei saa Jelly all ühtegi Android-seadet sertifitseerida. Oad 4.1.x. Vaadake üksikasju ülaltoodud lingil.

õpetaja

© NextPit

Android-maailma mitmekesisusel on ka oma puudused: disaini, võimsa riistvara ja uuenduslike tarkvarafunktsioonide imetluste seas on ka täielik katastroof, mis ei tohiks jätta disainerite töölaualt. Siin nad on, koondatud üheks läbikukkumine 10 on midagi enamat kui lihtsalt inspireeriv. Teiega kõigi aegade halvim Android-nutitelefon.

artt3

© NextPit / Tootja

See juhtus pĂĽhapäeval: arendaja Dong Nguyen, iOS-i ja Android-i nutitelefonide ja tahvelarvutite viimaste päevade edukaima mängu “Flappy Bird” looja, teatas Twitteri abil, et peatab mängud. Ilma suurema selgituseta ĂĽtles Nguyen lihtsalt, et ta “ei jaksa enam”.

artt3

© Flappy Bird

Kas sa armastad Flappy Birdi? Minu jaoks polnud tema “matused” teistsugused.

Hämmastavat laupäeva kõigile ja esmaspäevani!