Nädala film: laenutus "King Arthur: Mõõga legend", režissöör Guy Ritchie, hinnaga 9,90 R!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store'is rentige (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on Kuningas Arthur: Mõõga legend, režissöör Guy Ritchie.

Tutvuge treileriga:

Apple’il on filmi kohta öeldud:

Pärast detektiiv Sherlock Holmesi taas suurele ekraanile toomist töötas režissöör Guy Ritchie välja kuningas Arthurile komponeeriva luuletuse. Briti filmitegijad esitavad tugevat ja kartmatut kangelast, keda mängib Charlie Hunnam, kelle kasvatas prostituud Londinium'i allilmas. Kohtumine mõõgaga Excalibur paneb Arthuri avastama oma õilsat suguvõsa ja minema intensiivsele seiklusele, et nõuda tagasi oma tige onu Vortigerni (Juudase seadus) jõud. Selles funktsioonis on kõik elemendid, mis Ritchie kuulsaks tegid, alates rangetest kehavõitlustest kuni kiirete, energiliste tegevusstseenideni, kuid kopsaka annusega keskaegsest fantaasiast.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile filmi kohta ka erilisi kommentaare:

Guy Ritchiel on väga kummaline suunajoon. Need on filmimisviis, millest on nende filmides ja stsenaariumides muutunud kaubamärk, millel on muutunud sarnasused. Seda on näha tema viimastest filmidest, nagu näiteks sea- ja teemanträpp, mängud, petud ja kaks suitsetamistoru. täpselt see, mis meil selles on Nädala parim film: uus varjas kuulsas kuningas Arthuris. Hea osatäitja, lineaarne süžee, pidev tegevus, kuid ilma palju glamuuri. Olen kindel, et Ritchie suudaks rohkem ja kes teab, et veel üks ei tee filmi "Sherlock Homes 3"

Kel huvi, siis nautige! ?


Psteri filmid

Kuningas Arthur: Mõõga legend

alates Warner Bros.

Hinnang: 14 aastatSugu: juurde ja seiklemaVäljalaskmine: 2017Kestus: 2:06Suurus: 5,52 GB (Full HD) või 2,53 GB (SD)

Märk - laadige alla iTunesist