Nädala film: Osta režissööri James DeMonaco film "12 tundi ellujäämiseks: valimisaasta" 3 dollari eest!

Nädala film: Osta režissööri James DeMonaco film "12 tundi ellujäämiseks: valimisaasta" 3 dollari eest!

IOS 11 ja uue App Store'i väljaandmisega näib, et Apple enam ei paku Nädala tasuta rakendus. Kuid igal neljapäeval valib ta ikkagi ühe Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on 12 tundi ellujäämiseks: valimisaasta, režissöör ja stsenarist James DeMonaco.

Vaadake treilerit:

https://www.youtube.com/watch?v=dn1Kusm87ys

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Režissöör James DeMonaco lõpetab oma vägivaldse triloogia provokatsiooniga: nüüd, kriminaalne öö, toimub vahetult enne valimiste ööd. Selles uues peatükis peab Leo Barnes (Frank Grillo) kaitsma senaator Charlie Roani (Elzabeth Mitchell), kes lubab valimise korral vägivallalaine lõpetada. Süžee naaseb esimese mängufilmi satiiriliste põhjuste juurde, kaotamata seejuures pateetilist pinget, mis on sarja kaubamärk.

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta erikommentaare:

seda Selle nädala parim film triloogia viimane ("Kuritegevuse öö – puhastus"), ehkki Portugali pealkiri seda ei näita. Esimene film on huvitav, teine ​​on lahe, kolmas mitte nii väga, sest tegelasi on palju ja kõigi kolme jaoks on palju vastuseid seeditud väga lĂĽhikese aja jooksul. Esile tõstsin siiski reĹľissööri James DeMonaco, kes tegi triloogias pädeva töö, ja näitleja Frank Grillo, kes kogus kuulsust filmis "Capito Amrica 2 – talvesõdur". Ma soovitan teil triloogiat vaadata, kuid mitte tingimata seda ostma.

Märkus iTunes Store'is: T / D

Neile, kes on huvitatud, nautige!