Nädala film: ostke koos Robert De Niro ja Zac Efroniga 3 dollari eest aeg maha võtmine!
PRIJAVE

Nädala film: ostke koos Robert De Niro ja Zac Efroniga 3 dollari eest aeg maha võtmine!

Peale selle Nädala tasuta rakendus, valib Apple igal neljapäeval a Selle nädala parim film, ost on 3 dollarit. Praegune valitud pealkiri on Võtke viivitus, koos Robert De Niro ja Zac Efroniga.

Vaadake treilerit:

Apple ütles filmi kohta järgmist:

Seks, narkootikumid, alkohol, karaok ja narkodiilerid nimega Tan Pam (Jason Mantzoukas) on kõik selle lõbusa komöödia elemendid. Otsene advokaat (Zac Efron) arvab, et ta reisib Floridasse, et aidata oma vanaisa Dicki (Robert De Niro), kes oli hiljuti elus kaotuse ees. Kuid selle asemel paljastab vanaisa hullumeelse Daytona nädalavahetuse ajal oma tõelise isiksuse, pannes Jasoni nägema, et elu on midagi enamat kui lihtsalt töö ja tema pruut kontrollib Meredithit (Julianne Hough). Filmi valju huumor garanteerib De Niro ja Efroni vahel hea naeru ja keemia, mis töötab väga hästi ja annab erilise puudutuse mängufilmile "Viivituse võtmine".

Nagu alati, meie lugejad Renato Alan Promenzio (@tripalavra), kes on kaardiomanik, saatis meile ka filmi kohta isiklikke kommentaare:

Lisaks viivitusele, mis toob kõigi aegade ühe suurima näitleja Robert de Niro ja Zac Efroni, kes pole veel oma pilti keskkooli muusikalisest frantsiisist sulgenud. Filmi idee on hea, kuid tulemusi pole, sest skript on kadunud klišeedesse, jättes kahe peategelase parimad küljed täieliku pingutuse alla, et panna inimesed naerma. Isegi nii arvan endiselt, et see on lõbus, kuid seda saab televiisorist näha (kas avatud või suletud).

Märkus iTunes Store'is: T / D

Naudi!


Film - viivituse võtmine

Võtke viivitus

alates Lionsgate

Hinnang: 18-aastaneSugu: söödudVäljalase: 2016Kestus: 1h41Suurus: 4,31 GB (Full HD) või 1,93 GB (SD)

Märk - laadige see alla iTunesist


Kui soovite lisateavet filmide rentimise kohta iTunes Store'is, kĂĽlastage seda linki.