Nädala pärast toimub ülemaailmne arendajate konverents 2018, kus on täielik kajastus MacMagazine'iga!

Pakkumine: Logo monetiseerimine

Nädal pärast seda, järgmisel esmaspäeval (4. juuni), ilmub 2018. aasta väljaanne Maailma arendajate konverents. See on Apple'i jaoks aasta suurim sündmus, keskendudes väga arendajatele, kuid pakkudes kasutajatele üldiselt häid uudiseid.

Õnneks on kuulujutud uudistest sel aastal üsna haruldased. Mida me teame, on see, et Apple esitleb seal oma nelja opsüsteemi (iOS, macOS, watchOS ja tvOS) suurepärast uut versiooni ja võib-olla keskenduvad nad seekord üldistele parandustele, kuid ainult nendele.

See ei ole alati see, et Apple käivitab WWDC-s uut riistvara, kuid on väga tõenäoline, et jah, me oleme näinud MacBooki varude (Pro) vähenemist, rääkimata lekitatud koodidest, millel võib olla midagi pistmist "iPhone SE 2" ja juba tootega teatasid, et pole veel turule jõudnud, näiteks AirPoweri baas.

WWDC ise kestab terve nädala kuni reedeni (8/6), kuid peamistest avamistest, mis toimuvad esmaspäeval kell 14:00 (Brasiilia aja järgi), teatatakse suurtest uudistest. Teist aastat järjest toimub üritus McEnery konverentsikeskuses San Jose (California).

Siit saate teada, kuidas saate WWDC18-st osa võtta.

Apple Live'i voogesitus

Apple on õnnelikult kinnitanud, et saadab WWDC18 peakõne elu kaudu voogesitatud video.

OtseĂĽlekanne Apple'ilt WWDC18-le

Sellele võib järgneda ettevõtte veebisait (vaja on iPhone'i, iPadi või iPod touchi, mis käitab Safari iOS 10 või uuemal; Mac töötab Safari opsüsteemil macOS Sierra 10.12 või uuemal; või arvuti, kus töötab Microsoft Edge opsüsteemis Windows 10; ja Apple isegi mainige, et teistele platvormi kasutajatele pääseb juurde Žanr kasutage ka Chrome'i või Firefoxi uusimat versiooni) ning teise põlvkonna Apple TV (või uuemat) koos teie opsüsteemi uusima versiooniga.

Või siis igaüks, kes soovib mitteametlikku rakendust alla laadida ja seda jälgida Apple show macOS-i jaoks töötas välja Guilherme Rambo Brasil ja jälgis ka edastamist tema poolt (toetab ka edastamist Google Chromecastile).

MM Live

Isegi Apple'i otseĂĽlekande korral on meie MM Live tagatud, sĂĽndmuste teavet edastatakse teile reaalajas, punkthaaval, portugali keeles.

WWDC18 MM Live

See on suurepärane lisa Apple'i ametlikele saatetele ja on suurepärane alternatiiv, kui te ei saa saateid ise peaesinemisel jälgida (lõppude lõpuks on see Brasiilias kommertsaeg), kuna me pakume MM Live'i teksti ja piltidena ning see töötab hästi läbi laua- või mobiiltelefoni.

Me alustame live-blogimine 13:45

Twitter

Twitteri logo (lind)

Neile, kes ei saa peakõne ajal kõike üksikasjalikult jälgida, postitame Twitterisse aadressil @MacMagazine Peamine esiletoomine l.

Me ei taha üleujutusi ajajoon teised, nii et mõte on vaid mõned postitada piiksuma kogu ürituse ajal.

Terve artikkel

Ilmselt, kuigi kõik eelnev toimus Apple'i esitluse ajal reaalajas, on meil meeskond, kes töötab kõvasti põhjalike ja üksikasjalike artiklite kallal, et rääkida kõigest, mis on teada antud ja mis veel siin saidil toimub.

Ehkki peaesinemine toimub ajavahemikus 13.30–14.00 (maksimaalselt), ulatub meie leviala muidugi hilisõhtuni, sõltuvalt muidugi uudiste mahust.

Podcast

Märgime probleemi nr 280 alates MacMagazine'i saated teisipäeval (5/6) öösel, nagu tavaliselt, päev pärast peakõnet.

Uus taskuhäälingusaade - MacMagazine on Air

Eelkõige avame sündmuse olulisuse tõttu sellel veebisaidil kõigile otseülekande (mis on tavaliselt külastajatele suletud). Jää siia!

Tennise rahakott

Nagu tavaks, valmistame piletid, mille saate paigutada iPhone Walleti rakendusse, et meid natuke enne erisĂĽndmuse algust teavitada.

Lisage, klõpsates / koputades allpool:


MM-live piletid WWDC18-le

MM Live

alates MacMagazine

Tennise eest RahakottNõuab iOS 6 või uuemat ühilduvat iPhone / iPod touchiga

Märk - lisage Apple Walletisse

Või skaneerige rahakoti kaudu järgmine QR-kood, koputage paremas ülanurgas plussmärki (+), valige "Skaneeri kood" ja suunake kaamera:

QR-koodiga tenniserekett WWDC18

Ja kas kõik on mures ?! Mis on teie panus?