RAÄŚUNALNIK

Nädala parim film: ostke “Django Livre”, autor Quentin Tarantino, hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on “Django aheldamata”, koos Jamie Foxxi, Christoph Waltzi, Leonardo DiCaprio, Kerry Washingtoni ja Samuel L. Jacksoniga, lavastaja Quentin Tarantino.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Kaks aastat enne kodusõja algust Ameerika Ăśhendriikide lõunaosas asuv “Django Livre” (“Django aheldamata”) tähistab Oscari® võitjat Jamie Foxxit Djangona, orjana, kelle jõhker minevik koos oma endise peremehega toob ta näost näkku Saksa pearahakĂĽtuse dr. King Schultz (Oscari® võitja Christoph Waltz). Kuna Django on tema kõrval, otsib Schultz lõunaosast kõige otsitumaid kurjategijaid. Jahimehena oma oskusi lihvides keskendub Django endiselt ĂĽhele eesmärgile: leida ja päästa Broomhilda (Kerry Washington), naine, kelle ta aastaid tagasi orjakaubandusest kaotas.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

SEE Nädala parim film sellel on kõik elemendid, mida Tarantino fännid armastavad: suurepärane koosseis, heliriba koos Ennio Morricone’iga (tema filmidesse tembeldatud kuju), põnevus ja palju verd. See veri vastab osaliselt tõele – sest ĂĽhes Leonardo DiCaprio ägedas stseenis lõikas ta käe maha (võttis pärast seda stseeni isegi õmblusi). Kas keegi teab, mis see on? Jäta kommentaar! Pean filmi “Django Livre” ĂĽheks Quentin Tarantino lahedamaks filmiks ja ka kõige rahutumaks, kuna jutustused on tavaliselt pikad ja aeglased. See peab olema teie kollektsioonis.


Django Livre plakat

Django aheldamata

aastal Pruun 26 Productions, LLC

Klassifikatsioon: 16 aastatŽanr: draamaKäivitatud: 2013Režissöör: Quentin Tarantino

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH