IGRE

Nädala parim film: ostke Dwayne Johnsoniga filmi „Pilvelõhkujad: piiramatu julgus” 9,90 R $ eest!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Pilvelõhkujad: piiramatu julgus”, koos Dwayne “The Rock” Johnsoniga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Ăślemaailmne ikoon Dwayne Johnson juhib legendaarse filmi “Pilvelõhkujad: piirideta julgus” koosseisu, kui sõjaveteran ja FBI endine päästetööde juht Will Sawyer hindab nĂĽĂĽd pilvelõhkujate ohutust. Hiinas missioonil leiab ta põlengus maailma ohutuma ja kõrgeima hoone ning on selles sĂĽĂĽdi. Will peab leidma tulekahju eest vastutavad inimesed, kustutama tema nime ja päästma kuidagi hoone sees lõksus olnud pere … tulejoonest kõrgemal.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Siin on segu filmidest “Inferno na Torre” ja “Duro de Matar”. Tegelikult mainis Dwayne Johnson ĂĽhes oma filmi reklaamimiseks antud intervjuus, et see oli kummardus mõlemale. Meil on stsenaarium, mis kinnitab end selgelt mitmes Ĺľanrifilmis, tavalises rollis ja mis kulmineerub mõistlike tulemustega. See on muidugi “popkorni” film, mis pakub meile kaks tundi seiklust – ja ei midagi enamat.


Pilvelõhkujate plakat: piiramatu julgus

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH