Nädala parim film: ostke film “Manchester by the Sea” koos Michelle Williamsi ja Casey Affleckiga 9,90 R $ eest!

Nädala parim film: ostke film “Manchester by the Sea” koos Michelle Williamsi ja Casey Affleckiga 9,90 R $ eest!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Manchester mere ääres”, koos Michelle Williamsi, Kyle Chandleri ja Casey Affleckiga – ja reĹľissöör Kenneth Lonergan.

Tutvuge treileriga:

Apple’il on filmi kohta öeldud:

Aastaid kodulinnast eemal peab Lee Chandler (Casey Affleck) minema tagasi ja seisma silmitsi mineviku ja oleviku tragöödiatega. Pärast venna surma määratakse ta õpetama oma teismelist vennapoega (Lucas Hedges), kuid valusate mälestuste kummitades kõhkleb ta vastutust võtma. Affleck pakub vaoshoitud ja keerukat tõlgendust, mida toetavad Lee endise naise lühikest, kuid intensiivset rolli mängivad Hedges ja Michelle Williams. Kenneth Lonergani perekonna ilu avaneb aeglaselt tagasivaadetes, mis paljastavad portree, mis on täis mehe kurbust ja pöördumist.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Alustasin selle nädala ĂĽlevaadet meenutades, et meil on laual Oscar: Casey Affleckil läks tõesti hästi ja ta võttis rinda. Auhind jäi aga varju – ja filmi esitus ka kassas – toona näitlejale langenud väidete tõttu seksuaalsest ahistamisest. Tagasi filmide juurde: väga hea draama, keeruka stsenaariumi ja kaasahaarava esitusega. Ma ei arva, et see oleks ĂĽks parimaid, mida olen näinud, vaid kui film, mida tasub vaadata. Minu esiletõst on noor näitleja Hedges Hedges, kes varastas tema saate!


Manchester mere ääres plakat

Manchester mere ääres

aastal K Perioodikandja

Klassifikatsioon: 14 aastatŽanr: draamaKäivitatud: 2017Režissöör: Kenneth Lonergan

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?