Nädala parim film: ostke filmi “Aquaman” koos Jason Momoa hinnaga 9,90 R $
RAÄŚUNALNIK

Nädala parim film: ostke filmi “Aquaman” koos Jason Momoa hinnaga 9,90 R $

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on “Veemees”, koos Jason Momoa, Willem Dafoe, Patrick Wilsoni, Yahya Abdul-Mateen II ja Nicole Kidmaniga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Tegevusterohke seiklus, mis tutvustab seitsme mere tohutut ja erakordset veealust maailma, jutustab “Aquaman” loo Arthur Curry pooleldi inimlikust ja pooleldi Atlantise päritolust ning viib ta oma elu rännakule, mis mitte ainult ei sunni teda silmitsi seisma sellega, kes ta tegelikult on, aga ka selleks, et teada saada, kas ta väärib olemast seda, millesse ta on sĂĽndinud: kuningas.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Kõige uuematest alalisvoolu kohandustest on meil ilmselt kõige lahedamad. Ta tundis kätt adaptsioonide “Batman vs Superman: õigluse päritolu” ja “Justice League” puudumisel, kuid sai selle otse “Aquamani” saates. Ăśksikasjalikult rikkaliku stsenaariumi, õige lavastamisvaliku ja paljude mängijate valikuga oleme jõudnud a kassahitt. Okei, võrdlemata ĂĽhtegi Marveli filmi või muid suurepäraseid DC filme, Nädala parim film isegi puuduste ja liigse fantaasia korral annab see õiglase ja meeldiva tulemuse. Koostamisel on järg, samuti avatakse DC-le võimalus uuesti võistlustele vastu astuda ja lõpuks võidavad mõlema poole fännid. Liiga palju ära andmata on meil varsti uus “Joker” ja “Palvetav lind”, on toonud koomilisse universumisse uued horisondid.


Aquamani plakatid (2018)

Aquaman (2018)

aastal Warner Bros.

Klassifikatsioon: 12-aastaneŽanr: Märul ja seiklusKäivitatud: 2018Režissöör: James Wan

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?