Nädala parim film: ostke filmi “Mehed mustas 3” koos Will Smithi ja Tommy Lee Jonesiga hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Mehed mustas 3”, koos Will Smithi, Tommy Lee Jonesi ja Josh Broliniga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Sisse “Mehed mustas 3”, agent J [Will Smith] ja K. [Tommy Lee Jones] tagasi … õigel ajal. J on oma 15 aastat koos meestega mustades näinud seletamatuid asju, kuid miski, isegi mitte tulnukad, ei aja teda segamini kui irooniline ja reserveeritud kolleeg. Kuid kui kaalul on K elu ja planeedi saatus, peab agent J selle parandamiseks ajas tagasi sõitma. J avastab, et universumil on saladusi, mida K talle kunagi ei öelnud – saladused, mis lõpuks avalduvad, kui ta liitub K noore agendiga [Josh Brolin] oma partneri, agentuuri ja inimkonna tuleviku päästmiseks.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

SEE Nädala parim film see on okei ja ongi kõik. Kronoloogiliselt: esimene film oli hea; teine ​​on enam-vähem; ja kolmas lisab natuke. Tal on suurepärane näitlejaskond, kuid tema stsenaarium ja lavastus on sama joonega lõdvad. Meil on filme, mida ĂĽritatakse ette tellida, kuid olemata see ĂĽks – kui teate, mida ma mõtlen. Halvad efektid ja halvad valikud tegid “Mehed mustas 3” kassas katastroofi, nii et stuudio taganes neljanda projekti jätkamisest originaalse näitlejate abil ja liikus edasi. ketramine (see, mis kinos – kui keegi seda nägi, jätke oma arvamus kommentaaridesse). Kui olete frantsiisi fänn, täiendage oma kollektsiooni; kui ei, siis laske kaabel-TV-st vaadata või avage.


Plakat MIB³ - mehed mustas 3 (tõlge)

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?