IGRE

Nädala parim film: ostke “Mamma Mia! Siin me läheme uuesti ”koos Amanda Seyfriediga hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Mamma Mia! Seal me läheme uuesti “koos Amanda Seyfriedi, Lily Jamesi, Christine Baranski, Pierce Brosnani, Stellan SkarsgĂĄrdi, Colin Firthi, Dominic Cooperi, Andy Garcia, Julie Waltersi, Cheri ja Meryl Streepiga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Tähistame, laulame, tantsime ja saame teada, kuidas kõik algas! Kümme aastat pärast esietendust „Mamma Mia! Film ”, kutsutakse kõik ABBA lauludel põhineva uue muusikalise järjestusega tagasi Kreeka maagilisele Kalokairi saarele. Sophie (Amanda Seyfried) on nüüd rase ja nagu tema ema Donna (Meryl Streep), on ka tema otsus langetada. Filmi originaalkoosseisu on tagasi tulnud uudised, sealhulgas Lily James, aga ka noor Donna, Andy Garcia ja Oscari® võitja Cher.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Oleme siin mitu korda rääkinud jätkamisest, nende väljakutsetest, soovidest ja vastutusest. See on Nädala parim film teisiti ei saakski olla: see võttis vastu väljakutse olla sama hea kui tema eelkäijad, kes taaselustasid Broadwayl samanimelise muusikali ja juhatasid uue põlvkonna armastust filmi vastu. Kuid sellel pole sama karismat, sama jäljendit – see toob isegi skripti mõned vead. See ei tähenda, et see oleks halb, kuid rõhutab, kuidas selle eelkäijal oli rohkem asjakohasust ja edu. Soovitan seda ABBA fännidele ja neile, kellele muusikalid meeldivad.


Mamma Mia plakat! Hakkab jälle pihta

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?

Seonduvad postitused

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH