Nädala parim film: ostke "Maria Madalena" koos Rooney Mara ja Joaquin Phoenixiga 9,90 R $ eest!

Nädala parim film: ostke “Maria Madalena” koos Rooney Mara ja Joaquin Phoenixiga 9,90 R $ eest!

Apple valis iga nädal Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on “Maria Madalena”, koos Rooney Mara ja Joaquin Phoenixiga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

ReĹľissöör Garth Davis (“Lõvi, teekond koju” ja sarjad) “Ăśle järve”) ja asutati PĂĽhal Maal 1. sajandil pKr. noor naine (Rooney Mara) lahkus oma traditsioonilisest perekonnast ja väikesest kalurikĂĽlast, et ĂĽhineda uue radikaalse ĂĽhiskondliku liikumisega. Teekonda juhib karismaatiline juht Naatsaretlane Jeesus (Joaquin Phoenix), kes lubab, et maailm muutub. Maria vajas hädasti uut eluviisi ja autentsust, mille päevane jäik hierarhia lĂĽkkas tagasi. Kui grupi kuulsus levib ja rohkem inimesi jälgib Jeesuse inspireerivat sõnumit, asetab Maarja vaimne teekond ta loo keskmesse, viies ta Jeruusalemma, kus ta seisab silmitsi Jeesuse ja enda saatuse reaalsusega. koht selle kõrval.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka kommentaare:

Jõulude saabudes valis Apple selle õige Nädala parim film. Need on lõigud / lood nagu Maria Madalena, kes sai aeg-ajalt uusi rõivaid, et jõuda uue publikuni. Stsenaarium on lihtne, näitlejate rollis on Joaquin Phoenix – kes on nagu alati eraldi saade – ja Rooney Mara, tõusev täht. NĂĽĂĽd juhusliku poole pealt võttes on minu lõplik jõulufilm kahtlemata “Duro de Matar”. ? Ja sinu oma, mis viga on?


Maria Madalena plakat

Maria Madalena

aastal Universaalne pilt

Klassifikatsioon: 12-aastaneŽanr: draamaKäivitatud: 2018Režissöör: Garth Davis

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?