Nädala parim film: ostke “Night”, autor M. Night Shyamalan, hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on “Klaas”, koos James McAvoy, Bruce Willise ja Samuel L. Jacksoniga, reĹľissöör kuulus M. Night Shyamalan.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Pärast filmi “Fragmentado” (2017) valmimist hakkas 23 erineva isiksusega meest Kevin Crumbi (James McAvoy) jälitama “Suletud keha” (2000) kangelane David Dunn (Bruce Willis). Mehe ja metsalise purunematut kassi- ja hiiremängu mõjutab Elijah Price (Samuel L. Jackson) kohalolek, kes manipuleerib omavahelise kohtumisega ja hoiab nende kahe saladusi.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

“Klaasist” rääkimine on nagu pusle kokkupanek, sest selle triloogia filmid on põimunud nende lugudesse – aga mitte nende nimedesse. Frantsiisi esimene film “Corpo Fechado” näis äratavat arvustusi. Kriitikud nõuavad Shyamalanilt endiselt sama edu kui tema esimene film koos Bruce Willisega. 16 aastat hiljem jõuab “Fragmentado” kinodesse pretensioonitult ja James McAvoy hiilgava esitusega (mis omakorda väärib rohkem tunnustust), kriitikute massilise vastuvõtu, madala eelarve ja tulutoova tuluga. See on põhjus, miks “Klaas” eksisteerib: lahendada mõistatusi hea stsenaariumi, suurepärase osatäitjaga ja viia lõpuks lavastaja unistanud triloogia. Kas see tähendab, et kõik on läbi? Ei, kuid usun, et mõne teenusega sobib veel mõni seeria Voogesitus teisest filmist. Kas ma pean enne seda vaatama kahte esimest filmi? Jah! Kuid kahte esimest saate vaadata suvalises järjekorras, sest need on tehtud omaenda elu ja ĂĽhenduspunktidega, mis pole alati põimunud nii, et te ei saa aru, mis toimub. Kas pole naljakas? Tere tulemast Shyamalani maailma!


Klaasplakat

Klaas

aastal Universal Studios

Klassifikatsioon: 14 aastatŽanr: draamaKäivitatud: 2019. aastaRežissöör: M. Öö Shyamalan

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?