Nädala parim film: ostke "O Touro Ferdinando", režissöör Carlos Saldanha, hinnaga 9,90 R $!

Nädala parim film: ostke “O Touro Ferdinando”, reĹľissöör Carlos Saldanha, hinnaga 9,90 R $!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Valitud pealkiri on “Ferdinando härg”, reĹľissöör Carlos Saldanha Brasil.

Tutvuge treileriga:

Apple’il on filmi kohta öeldud:

Pärast kahes edukas frantsiisis osalemist (“A Era do Gelo” ja “Rio”) naaseb Brasiilia reĹľissöör Carlos Saldanha teatritesse klassikalise lasteraamatu Munro Leaf töötluses. Filmis “O Touro Ferdinando” on peategelane muljetavaldav pull, kuid pehme sĂĽdamega. Farmi, kus ta peab õppima härjavõitlustega võitlema, otsustab Ferdinando sõprade abiga koju naasmiseks plaane teha. Selles lõbusas sĂĽĹľees tasakaalustab Saldanha komöödiat hästi võluvate tegelastega kogu perele.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Ferdinando Bulli lugu on ĂĽks vanemate poolt USA-s kõige loetud ja räägitud. Brasiilias, nagu ka suures osas maailmast, pole sellel nii palju veojõudu ja seetõttu tahtis Carlos Saldanha tegelasele elu anda, tuues ta kinno. Saldanha on selle projektiga pikka aega tegelenud, pĂĽĂĽdes peenelt lisada praeguseid elemente ja samal ajal nii traditsioonilist lugu väärtustada. Soovitan seda kogu perele, kuid tahan juhtida tähelepanu sellele, et praegused animatsioonivormingud pole mõeldud mitte ainult laste, vaid ka täiskasvanute kĂĽlastamiseks ning mõnikord on need ka natuke pikad – mis ei pruugi meeldida väga väikestele lastele.


Ferdinandi pulli plakat

Ferdinandi härg

aastal 20. sajandi rebane

Klassifikatsioon: TasutaŽanr: lapsed ja pereKäivitatud: 2017Režissöör: Carlos Saldanha

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?