Nädala parim film: ostke "Somaalia piraadid" koos Al Pacino ja Barkhad Abdiga 9,90 R $ eest!

Nädala parim film: ostke “Somaalia piraadid” koos Al Pacino ja Barkhad Abdiga 9,90 R $ eest!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Somaalia piraadid”, koos Al Pacino, Barkhad Abdi ja Evan Petersiga.

Tutvuge treileriga:

https://www.youtube.com/watch?v=nl1DrSlDjHU

Apple’il on filmi kohta öeldud:

2012. aastal parima lĂĽhifilmi Oscari nominendiks valitud reĹľissöör Bryan Buckley laiendas Jay Bahaduri raamatul põhinevat tõelist draamat Somaalia piraatide teemal. “Somaalia piraadid” järgib Kanada noort ajakirjanikku (Evan Peters), kes soovib kujutada Aafrika rannikut kummitavate kurjategijate igapäevaelu. Keskendudes ajakirjanike visiitidele Somaaliasse, kohtumistele poliitikute, mõrtsukate ja viletsustega, paljastas Buckley regiooni keerukuse, tuues esile kohaliku giidina Barkhad Abdi (kapten Phillips) ning ajakirjanike ja kirjanike juhendajana Al Pacino.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

Oli ĂĽks film, millest ma eriti ei oodanud ja see ĂĽllatas mind. Reaalsetele faktidele tuginedes vastab see film ajakirjanik Jay Bahaduri aruandele ja mida saab ĂĽksikasjalikult lugeda ka tema samanimelisest raamatust. Stsenaarium on ĂĽsna lojaalne, sõitmine on hea ja Even Peteri etendus on ĂĽllatus – näitleja, keda tavaliselt võib näha seikluses või vähese tähtsusega komöödias, sai Merkuurina kuulsuse kahes viimases filmis “X-Men’i frantsiisis” (varsti ka uues), kuid selles lavastuses saavutab see oma austuse koha. Ma soovitan!


Somaalia piraatide plakat

Somaalia piraadid

aastal Näljane mees

Klassifikatsioon: 16 aastatŽanr: draamaKäivitatud: 2018Režissöör: Bryan Buckley

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?