Nädala parim film: ostke “Spider-Man: Away from Home” koos Tom Hollandi ja Jake Gyllenhaaliga 9,90 R $ eest!

Apple valis iga nädal Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $.

Praegu valitud pealkiri on Ă„mblikmees: kodust eemal, koos Tom Hollandi, Jon Favreau, Zendaya, Samuel L. Jacksoni, Jake Gyllenhaali ja Jacob Bataloniga.

Tutvuge treileriga:

Järgnev on selle filmi kokkuvõte:

Peter Parker (Tom Holland) ja tema sõbrad lähevad suvepuhkusereisile Euroopasse. Kuid nad saavad vaevu puhata – Peter peab nõustuma aitama Nick Fury’l (Samuel L. Jackson) avastada kogu mandril loodusõnnetusi ja hävinguid põhjustava olendi saladuse. Selleks liitub ta Mysterio (Jake Gyllenhaal) – kes ei pruugi olla see, kellena ta paistab.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka kommentaare:

SEE Nädala parim filmon minu arvates sarja nõrgim. Ma saan aru, et superkangelaste filmides kasutatakse eriefekte, kuid selles filmis on see üle jõu. Teine negatiivne punkt on stsenaarium, mis toetab frantsiisi viimase filmi (“Avengers”) draamat üle. Mängijad olid aga toredad. Lõpetuseks õnnitlen teid 2020. aastal ja küsin: milline film kõigist ämblikulaadsetest oli teie jaoks kõige lahedam?


Ă„mblikmehe plakat: kodust kaugel

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?