IGRE

Nädala parim film: ostke Tom Hollandiga filmi “Ă„mblikmees – tagasi koju” 9,90 R $ eest!

Igal neljapäeval valib Apple a Nädala parim film iTunes Store’is, kus ostetakse (isegi 4K / HDR-iga, olenevalt tootmisest) 9,90 R $. Praegu valitud pealkiri on “Ă„mblikmees – kojutulek”, koos Tom Hollandiga.

Tutvuge treileriga:

Apple’il on filmi kohta öeldud:

Ämblikmees saab noorusliku energia koos näitleja Tom Hollandiga. See film uurib kangelase raskustes kuritegelikku jahti, mis köidavad Tony Starki (Robert Downey Jr) ja kurja Vulture (Michael Keaton) tähelepanu, kuid pööravad erilist tähelepanu maski all olevale teismelisele. Režissöör Jon Watts teeb sellisena filmi, mis sobib koomiksiga, on lõbus ja samal ajal täiuslik tänapäeva jaoks.

Nagu ikka, meie lugejad Renato Alan Promenzio [@tripalavra], kes on filmi fänn, saatis meile filmi kohta ka isikupäraseid kommentaare:

SEE Nädala parim film see poleks saanud tulla paremal ajal, kuna jada jõudis lihtsalt kinodesse ja lõpetas MCU esimese etapi (Marveli kin universumvõi Marvel Cinematic Universum). Tänapäeval äratab see universum fännide tähelepanu, mistõttu võib igasugust kriitikat valesti tõlgendada. Aga tule nĂĽĂĽd: mõne arahnilise versiooni järel jõuame nooruslikuma, kergema ja lõbusama asjani. Näitlejate valik oli kirurgiline, pannes ĂĽhelt poolt noore näitleja ja teiselt poolt kuulsa veterani. Suunised ja skriptid ei meeldi kõigile, kuid Sony idee on antud juhul ĂĽhendada mõned filmid, veidi hiljem ilmuv videomäng ja veel mõned ĂĽllatused – nagu suur keeruline ämblikuvõrk.


Ă„mblikmees: kojutuleku plakat

Märkused iTunes Store’i kohta

Minu tase

Kel huvi, siis nautige! ?

Back to top button

Tuvastati reklaamiblokeerija

Meie saidi kasutamise jätkamiseks peate eemaldama AD BLOCKERI AITÄH