Nädalavahetuse elu: kuidas vaadata otseülekannet

Lady Gaga kureeritud festival Covid-19 vastu rahaliste vahendite kogumiseks üks maailm: festival Together At Home on selle nädalavahetuse live -esinemiste seas suur tähtsus. Veebisündmusel esinevad mitmed artistid ja üle kaheksa tunni otseülekanne. Peale selle olid laupäeval (18) teiste seas ka Wesley Safadão ja David Guetta funktsioonid. Pühapäeval (19) tutvub avalikkus duo Henrique ning Juliano ja Roberto Carlose otse- ja veebiesitlustega.

#FiqueEmCasa: näpunäited ja uudised karantiini parandamiseks

Otsesaated on olnud koronaviiruse karantiini tabamuseks. Kuna kodused inimesed ja kõik üritused jäeti sotsiaalse isolatsiooni tõttu ära, leiti, et see oli alternatiivne kunstnik, kes pidas avalikkusega sidet. Üldiselt on saade otseülekanne laulja enda majast ja selleks on vaja väga väikest meeskonda. Pealegi on elu sel perioodil hea tähelepanu hajutaja. Lisaks TechTudo selle nädalavahetuse (18. ja 19.) peaülekande loend ja selgitage, kuidas vaadata mitmel platvormil, nagu YouTube, Instagram ja Globoplay, toimuvat saadet.

Parimad koroonaviiruse isoleerimise ajal tasuta mängitavad mängud

Parimad koroonaviiruse isoleerimise ajal tasuta mängitavad mängud

Kas soovite osta mobiiltelefone, telereid ja muid soodushinnaga tooteid? Leidke TechTudo võrdlus

Ăśks maailm: koos kodus – 15.00

Ăśks maailm: Kodus koos on MTĂś Global Citizen algatus koostöös Maailma Terviseorganisatsiooniga (WHO). See laulja Lady Gaga kureeritud veebifestival toob kokku kĂĽmneid artiste kogu maailmast, mängides otse oma kodudest. Lauljatar Anitta on nimekirjas ainus brasiillane, kes kuulub muusika suurimate nimede hulka. Lisaks karantiinis olevate inimeste lõbustamisele on selle ĂĽrituse eesmärk koguda suurettevõtetelt annetusi koroonaviiruse vastu võitlemiseks. Apple’i praegune tegevjuht Tim Cook tegi Gaga taotluse peale isegi 10 miljoni dollari suuruse annetuse.

1/4 festivali One World: Together At Home koosseisust, edastatakse YouTube’is – Foto: Disclosure / Global Citizen

Ăśhe maailma koosseis: festival koos kodus, edastatakse YouTube’is – Foto: Disclosure / Global Citizen

Festivalil on kaheksa tundi programmeerimist, mille algus on kavandatud kell 15.00 (Brasilia aja järgi). Eelsaade kestab kuni 21.00, kus esinevad erinevad artistid, näiteks Adam Lambert, Charlie Puth, Jessie J, Michael Bublé ja teised. Siis, kell 21, tulid erilised vaatamisväärsused, sealhulgas näiteks Lady Gaga, Paul McCartney, Billie Eilish, Taylor Swift, Elton John ja Stevie Wonder. Need artistid teevad avaldamata, kuid eelnevalt salvestatud etendusi. Algatus tugineb ka Ameerika suuremate telesaatejuhtide, nagu Jimmy Fallon, Jimmy Kimmel ja Stephen Colbert, samuti terviseekspertide, koomikute ja sportlaste osalemisele.

Mitmed platvormid edastavad rahvusvahelisi festivale. Siin Brasiilias saate vaadata One World: Together At Home kaudu Globoplay (antakse välja mitte-tellijatele) ja Multishow Play. YouTube’i kanalil Global Citizen (www.youtube.com/globalcitizen) näidatakse ka saateid, samuti Amazon Prime Video, Apple TV +, Facebook ja Twitter.

2/4 Lady Gaga on festivali Ăśks maailm kuraator – Foto: Frazer Harrison / Getty Images

Lady Gaga on festivali Ăśks maailm kuraator – Foto: Frazer Harrison / Getty Images

Heinekeni koduseanss Queremoselt! – 16 tundi

Heinekeni maja sessioon Queremoselt! see on ka veebifestival, mis toob kokku mitu Brasiilia kunstnikku. Ăśritus algab kell 16 ning seda kantakse ĂĽle Queremose kanalil YouTube’is (youtube.com/queremostv) ning Heinekeni Facebookis ja Instagramis. Koosseisus on Clarice FalcĂŁo, Tássia Reis, Duda Beat ja Silva.

Sel nädalavahetusel astub oma majast otse ĂĽles ka laulja Alexandre Pires. “Live do Nego VĂ©io” on otse-eetris laulja YouTube’i kanalil algusega kell 16 (youtube.com/alexandrepires). Samba laulja lubab laulda oma suurimaid hittlaule, näiteks “Selline vabadus” ja “Kui armunud”.

DJ David Guetta korraldab sel nädalavahetusel ka kontserdi, et koguda vahendeid institutsioonidele, kes võitlevad Covid-19 vastu. Kell 19 (Brasilia aja järgi) algaval ĂĽritusel on kaks tundi ĂĽlekannet ja see kuvatakse lisaks YouTube’i kanalitele (www.youtube.com/davidguetta) ja Twitchis ( www.twitch.tv/davidguetta).

Laulja Wesley SafadĂŁo edastab programmi otse oma YouTube’i kanalil algusega kell 20 (www.youtube.com/wesleysafadao). Lisaks oma parimate laulude laulmisele ja uute laulude väljaandmisele lubas artist kasutada otseĂĽlekande võimalusi, et salvestada “WS Em Casa” teine ​​DVD-väljaanne.

3 neljast Wesley SafadĂŁo salvestab majaesituse ajal uue DVD – Foto: Reproductions / YouTube

Wesley SafadĂŁo salvestab ettevõttesisese saate ajal uue DVD – Photo: Reproductions / YouTube

Fernando ja Sorocaba – 22h15

Sel laupäeval (18) tegi otseĂĽlekande ka kantriduo Fernando ja Sorocaba. “Isso Ă© Churrasco Live” toimub alates kella 22.15, ĂĽlekannetega laulja YouTube’i kanalil (youtube.com/fernandoesorocaba) ning PlayPlusi rakenduses ja veebisaidil ning voogesitades seda Record TV-st.

PĂĽhapäeva (19) teeb otse-eetris laulja Ferrugem algusega kell 16:00. Oma YouTube’i kanalil (youtube.com/ferrugemoficial) laulab pagodeiro hittlaule nagu “Ma vannun”, “Pra sa usud” ja “Trummi heli”.

Sel nädalal jõuab 4 Ferrugem 4-st (19) – Foto: Play / YouTube

Ferrugem oli eetris sel pĂĽhapäeval (19) – Foto: Play / YouTube

#LollaBrEmCasa on 3. – 5. Aprillil São Paulos toimuva festivali Lollapalooza algatus. Ülekanne on austusavaldus Perry lavale, elektroonilisele muusikale. Ajavahemikus 16.00-13.30 lubavad Evokings, Ashibah, Fancy Ink, Victor Lou, Chemical Surf, Dubdogz, Vinne ja Fractall X Rockstead elavdada kodupublikut rohke muusikaga.

Vennad Henrique ja Juliano lubasid oma eduga fännikarantiini ellu äratada. Filmi “Live Liberdade ProvisĂłria” edastamine toimus duo YouTube’i kanalil algusega kell 20 (youtube.com/henriqueejuliano).

Roberto Carlos tähistab sel pĂĽhapäeval oma sĂĽnnipäeva (19) ja tähistab otseĂĽlekandega oma YouTube’i kanalil (www.youtube.com/robertocarlosoficial). Laulja esineb 45 minutit otse oma majast. Fännid saavad etendust vaadata ka Globoplay vahendusel algusega kell 19:45.