Näitleja “Must panter” mängib Apple TV + sarjas korvpalli; Apple avaldas uue teenija tiitli teenijale

Ametlikust debĂĽĂĽdist vähem kui kuu Apple TV +, uudised Apple’i sisuplatvormi kohta ei peatu – täna on meil uus töötaja, head uudised ettevõtte kinoplaanide jaoks ja uus haagis ĂĽhe oodatuima teenindussarja jaoks. Vaatame neid kõiki.

“Praalima”

Vastavalt Variatsioon, Värbas Apple näitleja Winston Duke (Hiljuti nähtud “Mustas panteris” ja “Meie”) sarjas mängima “Praalima”, mis põhineb korvpallitähe elu- ja noortekogemustel Kevin Durant.

Winston Duke

Duke äratab ellu sarja peategelase: Ike, varem korvpallitreener, korvpallitreener. Nagu me juba teavitasime, toimub tootmine nii noorte mängijate, nende treenerite ja agentide kui ka peresuhete ja isiklike konfliktide ümber.

Selle sarja kirjutab ja reĹľissöör Reggie Rock Bythewood (“Shot Shot”) ja toodetud Brian Grazer (“Reede öö tuled”). Ăślejäänud näitlejaid pole veel välja antud ja Apple’i platvormil debĂĽteerides peame veel natuke ootama.

“Pankur”

Vahepeal võitis ĂĽks erinevus Apple’i esimestest originaalsetest ilukirjanduslikest filmidest (mis teatavasti kinodes avatakse detsembris, nagu teatame). Põhineb Hollywoodi reporter, “Pankur” saab olema lõpufilm AFI Fest 2019, maineka Ameerika Filmiinstituudi filmifestivali tänavune väljaanne.

Ametlik pilt

Filmi näidatakse festivali viimasel päeval kell 21. november – umbes kolm nädalat enne selle käivitamist kommertsringluses, 6. detsember. Uudised pakuvad Apple’ile rõõmu, kuna kutse lõpetada märkimisväärne festival aitab toetada auhindade hooajal õhku tõusnud filmi, äratades kriitikute ja trofeehääletajate nagu Kuldgloobus ja Oscar tähelepanu.

“Pankur”, nagu me juba teavitasime, haldavad George Nolfija tähed Samuel L. Jackson ja Anthony Mackie kahe Aafrika-Ameerika ärimehe rollis, kes ĂĽritavad ĂĽletada rassilisi piiranguid 1950ndatel Texases. See lugu põhineb reaalsel juhtumil, kus ärimees palkas valge mehe (elas siin Nicholas Hoult, filmist “X-Men: Tume fööniks”), et teeselda oma ehitatud kuningriigi pea.

AFI Fest režissöör Michael Lumpkin määratleb filmi järgmiste sõnadega:

“Pankur” liitu uskumatu sel aastal välja antud filmide rĂĽhmaga, mis seisab avalikult silmitsi meie riigis sajandeid kestnud rassismi ja ebaõiglusega, tähistades samas vapraid inimesi, kelle tegevus on loonud tõelisi muutusi.

Terviseks, eks?

“Kelner”

Lõpuks avaldas Apple uue tiiseri “Kelner”, reĹľissööri õudussari M. Öö Shyamalan (“Kuues meel”). Vaadake järgmist:

Väike klipp panustab kihutavalt häirivale õhkkonnale, samal ajal kui naise käsi hoolitseb beebi eest – mis tegelikult pole beebi, vaid nukk nimega “Jericho”, kellel on käimasolevas sarjas ĂĽlitähtis roll. Nagu me teame, toodetakse tärniga Toby Kebbell (“Fantastiline neli”), Lauren Ambrose (“A Sete Palmos”) ja Rupert Grint (sarjast “Harry Potter”).

“Kelner” debĂĽteerib sel päeval 28. november, peaaegu kuu pärast Apple TV + turule toomist.